Artykuły do domu i ogrodu - strona 2

Lampy sufitowe z kryształami

Zajmujemy się dostarczaniem na rynek wyjątkowych systemów światłowodowych i diodowych, za sprawą których będziecie mogli stworzyć w swoim mieszkaniu najbardziej zachwycające aranżacje. W szerokim asortymencie znajdziecie akcesoria, za sprawą których uda Wam się wyczarować w swoim domu zachwycające oświetlenie dekoracyjne. Gwieździste niebo, lampy z kryształkami czy żyrandole sprawią, że Wasz sufit rozjaśni się gamą niesamowitych barw i pięknych wzorów.

Rozdrabniacze do zlewu

Na naszej stronie online możesz zakupić specjalny młynek do kuchennej umywalki, który ma elementy tnące wykonane ze stali nierdzewnej. Rozdrabniacze do zlewu z naszego sklepu posiadają włącznik pneumatyczny, a więc uruchomienie urządzenia bez brudzenia sobie rąk. Dzięki młynkowi resztki jedzenia zostaną posiekane i bez problemu popłyną do ścieków nie zostawiając nieprzyjemnego powonienia.

Preparat antykorozyjny

Każda powierzchnia, choć mogłaby być pokrytą najlepszą farbą, potrzebuje dodatkowego wzmocnienia. Wystawiona jest bowiem na ciągłe zagrożenia czynników zewnętrznych, jak mechaniczne czy atmosferyczne. Preparat antykorozyjny z wysoką zawartością cynku w składzie będzie stanowił solidną powłokę ochronną.

« 1 2