Zdrowa żywność

sorbenty przemysłowe

Jeśli w Twojej firmie pracuje się z substancjami ropopochodnymi, musisz być przygotowany na natychmiastowe działanie w przypadku ich wycieku. Potrzebne Ci będą zapory do powstrzymania dalszego rozprzestrzeniania cieczy, a także sorbenty przemysłowe, pochłaniające substancję bez wchodzenia w reakcję z nią. Oferujemy substancje umożliwiające pracę zarówno na powierzchniach utwardzonych, jak i na wodzie, sypkie i w formie włókien.

Co zrobić gdy wypadają włosy

Jeżeli masz problem z łysieniem i znasz jego podłoże, trycholog z Hair Medica będzie miał ułatwione zadanie, by znaleźć coś na wypadanie włosów co będzie skuteczne w Twojej sytuacji. Dlatego poddaj się badaniom specjalistycznym, a na podstawie wyników znajdziemy efektywne zabiegi, suplementy diety bądź leki.

Opieka nad osobami starszymi

Gdy Twoi rodzice osiągają wiek, w którym przeżywają złote lata spokoju na emeryturze, warto uatrakcyjnić ich życie i zaproponować spotkania integracyjne w naszym domu seniora. Ośrodek mieści się w Łodzi, gdzie organizujemy zajęcia dla emerytów i rencistów. Zajmujemy się profesjonalną opieką nad osobami starszymi.

naczyniak limfatyczny

Łagodne zmiany tego typu pojawiają się najczęściej krótko po urodzeniu i stanowią powód do zaniepokojenia dla rodziców. Naczyniak limfatyczny mają wygląd guza pokrytego cienkim naskórkiem, narośl ma kolor sinoczerwony i silnie wzrasta po pojawieniu się. Następnie zanika przez kilka kolejnych lat. Zmiany usuwane są farmakologicznie, chirurgicznie lub laserowo.

Diagnoza autyzmu

Udowadniamy, że z zespołem Aspergera i innymi zaburzeniami można żyć! Żeby jednak ułatwić sobie to życie - najpierw trzeba prawidłowo rozpoznać przypadłość z pomocą specjalisty. W naszym ośrodku terapii dla dzieci i nastolatków możliwa jest diagnoza autyzmu, zespołu Aspergera, ADHD, problemów szkolnych i innych.

Zestawy do integracji sensorycznej

W przypadku zaburzeń komunikacyjne często stosowane są terapie. W takich sytuacjach przydatne mogą okazać się m.in. całe zestawy do integracji sensorycznej. Komplety takie zawierają różne elementy np. drabinki, zabawki pobudzające zdolności komunikacyjne, gry logiczne, maty, basen, drewniane klocki oraz inne akcesoria.

Cynk

Wśród licznych, proponowanych przez nasz sklep preparatów wspierających codzienną dietę, znajdują się również suplementy z cynkiem. Pozwalają one dostarczyć organizmowi niezbędnych mikroelementów, które znacząco i korzystnie wpływają na jego gospodarkę hormonalną - pozwalają nawet w okresie długotrwałych oraz intensywnych treningów utrzymać produkcje hormonów płciowych na odpowiednim poziomie. Tego typu preparaty pomogą również w szybkiej regeneracji oraz utrzymaniu doskonałej kondycji organizmu.

pokrowiec na materac 90x200

Naszą ofertę stworzyliśmy z myślą o bezpiecznym wypoczynku i spokojnym śnie pacjentów szpitali i podopiecznych ośrodków rehabiliacyjnych. Pokrowiec na materac 90x200 to idealne zastępstwo dla prześcieradeł na łóżkach jednoosobowych. Tekstylia są wodoodporne i antybakteryjne, a także łatwe w praniu, dzięki czemu zarazki nie przenikną w elementy łóżka.

Odżywki dla sportowców

Nasza specjalistyczna oferta zawiera witaminy i odżywki dla sportowców w doskonałej cenie. Nasze tabletki, zawierają POTRZEBNE elementy, które wspomogą układ. Produkty w asortymencie to dostawca energii do utrzymania wydajności organizmu. Wyczerpujący sport może być przyczyną zmęczenia mięśni, osłabienia sił oraz poczucia wyczerpania - w tym wypadku zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kasza bulgur perłowa

Wszelkie produkty zbożowe to świetna baza do stworzenia licznych dań. Nasz sklep oferuje szeroki wybór zbóż, płatków oraz otrębów pochodzących z polskich upraw. Dla zwolenników lekkostrawnych dodatków do obiadów posiadamy również takie produkty spożywcze jak m.in. kasza bulgur. Perłowa odmiana tego produktu również znajduje się w naszym sklepie.

Błonnik jabłkowy

Zastępstwo dla śmietany? Polecamy błonnik jabłkowy. Sprawdzi się przy zagęszczaniu zup i sosów. Gospodynie domowe stosują go także do usztywniania dżemów. Produkt wydłuża również okres świeżości ciast i innych dań. W 100% jest bio. Na naszej stronie znajdziesz również przepisy na dania, w których możesz go wykorzystać

Doradca chustonoszenia

Nasze warsztaty prowadzimy z myślą o rodzicach niemowląt. Doradca chustonoszenia pokazuje, jak odpowiednio wiązać materiał, wkładać do niego dziecko i cieszyć się z bliskości malucha. Szkolenia mają charakter indywidualny i trwają około półtorej godziny. Na spotkania zapraszamy mamę, tatę oraz maleństwo.

dentysta Gliwice

Zespół Plombex zajmuje się nie tylko leczeniem protetycznym, lecz także zachowawczym. Dentysta z tej Gliwickiej kliniki może zająć się więc wypełnianiem ubytków powstałych wskutek choroby próchnicowej, czy wykonaniem serii zabiegów stosowanych w przypadkach paradontozy. Jeśli jesteś z Gliwic i szukasz dentysty dla siebie zapraszamy na stronę https://plombex.pl/ by umówić wizytę już dziś!

Oprawki do okularów

Niektórzy z nas cierpią na wrodzone wady wzroku, a jeszcze inni nabywają je wraz z upływem lat. W obu przypadkach należy sięgnąć po szkła oraz oprawki do okularów, aby lepiej widzieć i nie pogarszać wzroku jeszcze bardziej. Jeśli chodzi o wybór szkieł, to definitywnie musi o tym zadecydować lekarz. W kwestii doboru akcesoriów do nich można skorzystać z oferty naszego sklepu internetowego i wybrać odpowiednią otoczkę. Znajdą Państwo u nas akcesoria wykonane z różnych materiałów i w różnych kształtach, np. okrągłych czy kocich.

Ośrodek odwykowy

Osoby, które borykają się z uzależnieniami mają możliwość otrzymania u nas fachowej pomocy. Nasz ośrodek odwykowy zajmuje się leczeniem alkoholików i nałogowych hazardzistów. Oferujemy indywidualną opiekę terapeutów, przyjazną atmosferę, indywidualnie dopasowany plan terapii i motywację do pracy nad sobą.