Zdrowa żywność

Defibrylator

W naszej ofercie znajdziesz najlepszy na rynku sprzęt medyczny, pochodzący wyłącznie od renomowanych producentów. Zajmujemy się dystrybucją takich urządzeń, jak defibrylatory, respiratory, aparaty EKG, aparaty do znieczulania, inkubatory, kardiomonitory, nawilżacze, lampy do fototerapii i wiele innych.

Serwis olympus

W naszym przedsiębiorstwie wykorzystujemy nowoczesne metody i technologie, które pozwalają nam na przywracanie sprzętu i narzędzi medycznych do pełnej sprawności. Specjalnością Regenemed jest serwis Olympus. Siedziba naszej działalności znajduje się w miejscowości Sicienko, dlatego do skorzystania z naszych usług zachęcamy przede wszystkim szpitale i kliniki z Bydgoszczy. W ramach prowadzonych usług wykonujemy naprawy endoskopów giętkich, wideolaparoskopów, a także wszystkich urządzeń peryferyjnych.

dieta pudełkowa warszawa

Jesteśmy świadomi, że nie każda osoba pracująca, czy też ucząca się ma czas na przygotowanie każdego dnia posiłku, który pomoże mu zadbać o swoją sylwetkę. Hello Dieta to catering dietetyczny, który działa na terenie Legionowa oraz Warszawy. Przygotowywane przez nas jedzenie jest nie tylko zdrowe i tanie, ale i nie wymaga żadnej pracy własnej ze strony naszego Klienta. W ofercie znajdują się pudełka klasyczne, wegetariańskie, a także indywidualne, dostosowane do unikalnego stanu zdrowia naszego Klienta.

Psycholog

Dialog prowadzi swoje centrum terapii w Warszawie zajmuje się psychoterapią indywidualną, a także grupową dla rodzin, par, czy też ludzi borykających się z tym samym problemem. Psycholog udziela pomocy w przypadkach związanych z permanentnym stresem, niską samooceną, a także takimi zaburzeniami jak nerwice.

Pulsoksymetr na palec

By mieć pełną kontrolę nad tym, w jakim stanie jest pacjent pod względem stanu tętna i ilości tlenu w hemoglobinie niezbędne staje się wykorzystanie monitorującego to za nas oprzyrządowania. Sprzętem do tego przeznaczonym jest pulsoksymetr na palec, który znajdziecie u nas w zróżnicowanych wersjach i cenach, z przeznaczeniem zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Oprócz tego w asortymencie BJESKA proponujemy też koncentratory tlenu, respiratory, maski do wentylacji nieinwazyjnej czy ssaki elektryczne.

Szampon przeciw wypadaniu włosów

Zauważyłeś, że łysiejesz? Trudno ci się z tym pogodzić? Działaj, póki czas. Zastopuj wypadanie włosów z naszymi kosmetykami. Szampony, odżywki i serum pobudzą komórki skóry głowy do produkcji keratyny. Jeśli krępują cię przerzedzone miejsca na głowie, posyp je włóknami keratynowymi naszej produkcji. Utrwal efekt lakierem i ciesz się gęstą czupryną. Z naszym produktem możesz nawet uprawiać sport. Polecamy naszą linię kosmetyczną wszystkim z problemem łysienia. Wkrótce odzyskasz komfort życia. Zapraszmy!

psycholog biznesu

Odkryciem ostatnich kilkunastu lat jest tzw. psychologia biznesu. Nieustannie rozwijające się korporacje, a także poszerzający się wachlarz usług marketingowych, wpływają także na zmianę mentalności i nowe typy tożsamości uczestników ponowoczesnego świata. Dlatego też, jeżeli jesteś właścicielem firmy lub po prostu interesują cię twoje zachowania konsumenckie, zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalistów. W Empirii przeprowadzamy szkolenia dla małych i większych firm, które służyć maja m.in. usprawnieniu zdolności negocjacyjnych.

pogotowie weterynaryjne chorzów

Zajmujemy się leczeniem i profilaktyką chorób zwierząt. Oferujemy usługi takie jak polerowanie i ekstrakcja zębów, badania EKG i USG, konsultacje i diagnostyka ciąży a także szczepienia, sterylizacje i kastracje. Przychodnia Weterynaryjna w Chorzowie posiada również laboratoria histopatologiczne i mikrobiologiczne, w których robimy testy w kierunku chorób zakaźnych, badania moczu oraz analizę krwi. Przyjmują u nas także lekarze, którzy przeprowadzają biopsję, a także operacje i zabiegi onkologiczne.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe pod mikroskopem to nasza specjalność. Jesteśmy przekonani, że duża popularność tego typu usług bierze się z rosnącej świadomości Polaków, w kwestiach związanych z ochroną zębów i dziąseł. Zapewniamy skuteczne zabiegi, których efekty będą z pewnością zadowalające. Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszych gabinetów w Bydgoszczy.

Zdrowy kręgosłup, a duże piersi

Przepracowanie czy nieodpowiedni tryb życia są przyczyną bólu pleców i jest to dla nas sprawa oczywista. Wiele kobiet nie jest do końca świadome zależności zdrowy kręgosłup, a duże piersi. Okazuje się, że za wszystko odpowiedzialne są biustonosze, gdyż źle dobrany stanik może powodować nacisk, który zrujnuje prawidłową postawę ciała.