Zdrowa żywność

sorbenty przemysłowe

Jeśli w Twojej firmie pracuje się z substancjami ropopochodnymi, musisz być przygotowany na natychmiastowe działanie w przypadku ich wycieku. Potrzebne Ci będą zapory do powstrzymania dalszego rozprzestrzeniania cieczy, a także sorbenty przemysłowe, pochłaniające substancję bez wchodzenia w reakcję z nią. Oferujemy substancje umożliwiające pracę zarówno na powierzchniach utwardzonych, jak i na wodzie, sypkie i w formie włókien.

Co zrobić gdy wypadają włosy

Jeżeli masz problem z łysieniem i znasz jego podłoże, trycholog z Hair Medica będzie miał ułatwione zadanie, by znaleźć coś na wypadanie włosów co będzie skuteczne w Twojej sytuacji. Dlatego poddaj się badaniom specjalistycznym, a na podstawie wyników znajdziemy efektywne zabiegi, suplementy diety bądź leki.

plastiki laboratoryjne

Są niezbędne podczas badań nad hodowlami komórkowymi czy analizą chorób genetycznych. Plastiki laboratoryjne stanowią podstawowe wyposażenie każdego naukowca. Służą głównie do przechowywania, a także wykorzystywania materiału biologicznego. W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. pipety, próbówki do mrożenia czy filtry butelkowe.

Opieka nad osobami starszymi

Gdy Twoi rodzice osiągają wiek, w którym przeżywają złote lata spokoju na emeryturze, warto uatrakcyjnić ich życie i zaproponować spotkania integracyjne w naszym domu seniora. Ośrodek mieści się w Łodzi, gdzie organizujemy zajęcia dla emerytów i rencistów. Zajmujemy się profesjonalną opieką nad osobami starszymi.

naczyniak limfatyczny

Łagodne zmiany tego typu pojawiają się najczęściej krótko po urodzeniu i stanowią powód do zaniepokojenia dla rodziców. Naczyniak limfatyczny mają wygląd guza pokrytego cienkim naskórkiem, narośl ma kolor sinoczerwony i silnie wzrasta po pojawieniu się. Następnie zanika przez kilka kolejnych lat. Zmiany usuwane są farmakologicznie, chirurgicznie lub laserowo.

mezoterapia igłowa Wrocław

Przeciwwskazanie do tego zabiegu stanowią ciąża, cukrzyca, alergia na składniki preparatu oraz różnego rodzaju stany zapalne. Mezoterapia igłowa przeprowadzana w naszej wrocławskiej placówce odżywia oraz regeneruje skórę. Polega na dostarczeniu jej witamin, mikroelementów i innych składników poprawiających kondycję.

Badanie płodności

Placówki medyczne coraz częściej kierują swoich pacjentów na badanie płodności. Nasze profesjonalne labolatorium medyczne wykonuje szeroki zakres badań, w skład których wchodzi między innymi badanie płodności. Serdecznie zapraszamy do naszego laboratorium. Gwarantujemy szybkie i pewne wyniki, które można odebrać również online.

Okulista Śląskie

Zastanawiasz się, który okulista w Piekarach Śląskich jest najlepszy? Zgłoś się do doktora Wojciecha Mygi! To właśnie on pomoże Tobie w rozwiązaniu Twojego problemu ze wzrokiem. Pomoże określić wadę wzroku i dobrać odpowiednie okulary, bądź soczewki. Sprawdź sam już dzisiaj - zapraszamy i polecamy...

Diagnoza autyzmu

Udowadniamy, że z zespołem Aspergera i innymi zaburzeniami można żyć! Żeby jednak ułatwić sobie to życie - najpierw trzeba prawidłowo rozpoznać przypadłość z pomocą specjalisty. W naszym ośrodku terapii dla dzieci i nastolatków możliwa jest diagnoza autyzmu, zespołu Aspergera, ADHD, problemów szkolnych i innych.

Dentysta Tarchomin

Jako gabinet stomatologiczny oferujemy Ci wiele usług zarówno profilaktycznych czy kontrolnych, jak i leczących Twoje uzębienie. Dentysta przyjmujący na Tarchominie wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki oraz implantologii czy chirurgii. Oznacza to, że w naszym gabinecie możesz dokonać zarówno rekonstrukcji uzębienia, jak i wybielenia go laserowo.