Zdrowa żywność

sorbenty przemysłowe

Jeśli w Twojej firmie pracuje się z substancjami ropopochodnymi, musisz być przygotowany na natychmiastowe działanie w przypadku ich wycieku. Potrzebne Ci będą zapory do powstrzymania dalszego rozprzestrzeniania cieczy, a także sorbenty przemysłowe, pochłaniające substancję bez wchodzenia w reakcję z nią. Oferujemy substancje umożliwiające pracę zarówno na powierzchniach utwardzonych, jak i na wodzie, sypkie i w formie włókien.

Co zrobić gdy wypadają włosy

Jeżeli masz problem z łysieniem i znasz jego podłoże, trycholog z Hair Medica będzie miał ułatwione zadanie, by znaleźć coś na wypadanie włosów co będzie skuteczne w Twojej sytuacji. Dlatego poddaj się badaniom specjalistycznym, a na podstawie wyników znajdziemy efektywne zabiegi, suplementy diety bądź leki.

prywatny dom seniora Lubraniec

Nasz Zakład Opieki Leczniczej oferuje kompleksową pomoc medyczną oraz rehabilitację.Prywatny dom seniora, któż prowadzimy znajduje się 4 km od Lubrańca, 25 km od Włocławka. Gwarantujemy profesjonalną opiekę i troskę o pacjenta i jego rodzinę. Wyróżnia nas ciepła, rodzinna atmosfera i profesjonalne podejście.

plastiki laboratoryjne

Są niezbędne podczas badań nad hodowlami komórkowymi czy analizą chorób genetycznych. Plastiki laboratoryjne stanowią podstawowe wyposażenie każdego naukowca. Służą głównie do przechowywania, a także wykorzystywania materiału biologicznego. W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. pipety, próbówki do mrożenia czy filtry butelkowe.

Opieka nad osobami starszymi

Gdy Twoi rodzice osiągają wiek, w którym przeżywają złote lata spokoju na emeryturze, warto uatrakcyjnić ich życie i zaproponować spotkania integracyjne w naszym domu seniora. Ośrodek mieści się w Łodzi, gdzie organizujemy zajęcia dla emerytów i rencistów. Zajmujemy się profesjonalną opieką nad osobami starszymi.

naczyniak limfatyczny

Łagodne zmiany tego typu pojawiają się najczęściej krótko po urodzeniu i stanowią powód do zaniepokojenia dla rodziców. Naczyniak limfatyczny mają wygląd guza pokrytego cienkim naskórkiem, narośl ma kolor sinoczerwony i silnie wzrasta po pojawieniu się. Następnie zanika przez kilka kolejnych lat. Zmiany usuwane są farmakologicznie, chirurgicznie lub laserowo.

mezoterapia igłowa Wrocław

Przeciwwskazanie do tego zabiegu stanowią ciąża, cukrzyca, alergia na składniki preparatu oraz różnego rodzaju stany zapalne. Mezoterapia igłowa przeprowadzana w naszej wrocławskiej placówce odżywia oraz regeneruje skórę. Polega na dostarczeniu jej witamin, mikroelementów i innych składników poprawiających kondycję.

Opieka pielęgniarska

Zapraszamy do nas na turnusy rehabilitacyjne odbywające się pod nadzorem lekarza specjalisty. Całodobowa opieka pielęgniarska, którą oferujemy seniorom, osobom niepełnosprawnym oraz przewlekle chorym, jest bardzo kompleksowa. Obejmuje ona bowiem pomoc we wszystkich codziennych aktywnościach dla osób mających trudności z samodzielnym poruszaniem się lub cierpiących na dolegliwości neurologiczne.

Refleksologia stóp

Interesuje Cię profesjonalna refleksologia stóp? To skuteczny zabieg, który pozwoli Ci na poprawę samopoczucia i odzyskaniu sił po męczącym dniu, lub dłuższym okresie. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria do wyposażenia gabinetu refleksologii, akupunktury oraz naturoterapii. Prowadzimy również specjalistyczne szkolenia w tym zakresie.

Przenośny koncentrator tlenu

Przedstawiamy przenośny koncentrator tlenu odpowiedni do leczenia przewlekłych chorób płuc - obturacyjnej choroby płuc, mukowiscydozy, bezdechów itp. Takie urządzenie szybko i sprawnie podaje tlen, który wychwytuje w czystej postaci z otoczenia. Ułatwia samodzielne oddychanie osobie z dusznościami. Sprawdź ofertę wypożyczalni różnorodnych artykułów medycznych oraz rehabilitacyjnych.

Badanie płodności

Placówki medyczne coraz częściej kierują swoich pacjentów na badanie płodności. Nasze profesjonalne labolatorium medyczne wykonuje szeroki zakres badań, w skład których wchodzi między innymi badanie płodności. Serdecznie zapraszamy do naszego laboratorium. Gwarantujemy szybkie i pewne wyniki, które można odebrać również online.