Zdrowa żywność

Serwis olympus

W naszym przedsiębiorstwie wykorzystujemy nowoczesne metody i technologie, które pozwalają nam na przywracanie sprzętu i narzędzi medycznych do pełnej sprawności. Specjalnością Regenemed jest serwis Olympus. Siedziba naszej działalności znajduje się w miejscowości Sicienko, dlatego do skorzystania z naszych usług zachęcamy przede wszystkim szpitale i kliniki z Bydgoszczy. W ramach prowadzonych usług wykonujemy naprawy endoskopów giętkich, wideolaparoskopów, a także wszystkich urządzeń peryferyjnych.

sorbenty przemysłowe

Jeśli w Twojej firmie pracuje się z substancjami ropopochodnymi, musisz być przygotowany na natychmiastowe działanie w przypadku ich wycieku. Potrzebne Ci będą zapory do powstrzymania dalszego rozprzestrzeniania cieczy, a także sorbenty przemysłowe, pochłaniające substancję bez wchodzenia w reakcję z nią. Oferujemy substancje umożliwiające pracę zarówno na powierzchniach utwardzonych, jak i na wodzie, sypkie i w formie włókien.

Co zrobić gdy wypadają włosy

Jeżeli masz problem z łysieniem i znasz jego podłoże, trycholog z Hair Medica będzie miał ułatwione zadanie, by znaleźć coś na wypadanie włosów co będzie skuteczne w Twojej sytuacji. Dlatego poddaj się badaniom specjalistycznym, a na podstawie wyników znajdziemy efektywne zabiegi, suplementy diety bądź leki.

prywatny dom seniora Lubraniec

Nasz Zakład Opieki Leczniczej oferuje kompleksową pomoc medyczną oraz rehabilitację.Prywatny dom seniora, któż prowadzimy znajduje się 4 km od Lubrańca, 25 km od Włocławka. Gwarantujemy profesjonalną opiekę i troskę o pacjenta i jego rodzinę. Wyróżnia nas ciepła, rodzinna atmosfera i profesjonalne podejście.

Elektroterapia mikroprądami

W ofercie naszej firmy znajduje się elektroterapia mikroprądami. Odbywa się ona poprzez użycie urządzenia o nazwie Healy. Technologia TimeWaver znajdująca się w tym sprzęcie zapewnia indywidualne przeprowadzenie procesu. Jest ona także gwarancją programu częstotliwości, który przed użyciem powinien zostać odpowiednio zsynchronizowany.

plastiki laboratoryjne

Są niezbędne podczas badań nad hodowlami komórkowymi czy analizą chorób genetycznych. Plastiki laboratoryjne stanowią podstawowe wyposażenie każdego naukowca. Służą głównie do przechowywania, a także wykorzystywania materiału biologicznego. W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. pipety, próbówki do mrożenia czy filtry butelkowe.

Opieka nad osobami starszymi

Gdy Twoi rodzice osiągają wiek, w którym przeżywają złote lata spokoju na emeryturze, warto uatrakcyjnić ich życie i zaproponować spotkania integracyjne w naszym domu seniora. Ośrodek mieści się w Łodzi, gdzie organizujemy zajęcia dla emerytów i rencistów. Zajmujemy się profesjonalną opieką nad osobami starszymi.

naczyniak limfatyczny

Łagodne zmiany tego typu pojawiają się najczęściej krótko po urodzeniu i stanowią powód do zaniepokojenia dla rodziców. Naczyniak limfatyczny mają wygląd guza pokrytego cienkim naskórkiem, narośl ma kolor sinoczerwony i silnie wzrasta po pojawieniu się. Następnie zanika przez kilka kolejnych lat. Zmiany usuwane są farmakologicznie, chirurgicznie lub laserowo.

mezoterapia igłowa Wrocław

Przeciwwskazanie do tego zabiegu stanowią ciąża, cukrzyca, alergia na składniki preparatu oraz różnego rodzaju stany zapalne. Mezoterapia igłowa przeprowadzana w naszej wrocławskiej placówce odżywia oraz regeneruje skórę. Polega na dostarczeniu jej witamin, mikroelementów i innych składników poprawiających kondycję.

sklep BHP

Postawiliśmy sobie za cel przygotowanie dokładnie wyselekcjonowanych i pochodzących od uznanych producentów z branży produktów, które umożliwią profesjonalne zabezpieczenie się pracowników, którzy działają w niosących niebezpieczeństwo sektorach, takich jak chociażby przemysł ciężki, budowlany czy spożywczy. Sklep Central BHP ma w swoim asortymencie duży wybór odzieży, a także bardzo solidne i stworzone z myślą o każdym szczególe buty robocze, które zapewnią stopom optymalną ochronę przed różnorodnymi uszkodzeniami.

Opieka pielęgniarska

Zapraszamy do nas na turnusy rehabilitacyjne odbywające się pod nadzorem lekarza specjalisty. Całodobowa opieka pielęgniarska, którą oferujemy seniorom, osobom niepełnosprawnym oraz przewlekle chorym, jest bardzo kompleksowa. Obejmuje ona bowiem pomoc we wszystkich codziennych aktywnościach dla osób mających trudności z samodzielnym poruszaniem się lub cierpiących na dolegliwości neurologiczne.

Produkty dietetyczne

Pragniesz oczyścić organizm z toksyn? Chcesz uodpornić się na bakteria i wirusy? Potrzebujesz wzmocnienia i odżywienia? Oferujemy Ci wyjątkowe w pełni naturalne produkty dietetyczne. Są to preparaty, które charakteryzują się wysoką zawartością witamin, minerałów oraz mikroelementów. Nasz sklep internetowy oferuje je państwu w korzystnych cenach.