Edukacja

Szkoła rysunku Kraków

Wiele akademii otwiera w swoich ścianach artystyczne kierunki kształcenia. Jednak my pomyśleliśmy o najmłodszych, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i pasję. Nasza krakowska szkoła rysunku to miejsce, które pozwala udoskonalać technikę prowadzenia ołówka i obrazowania. Umożliwia również dostrzeganie nowości w otaczającym nas świecie.

outsourcing programistów

Prowadzisz dużą firmę i szukasz do niej najlepszych specjalistów w dziedzinie IT? Jeśli nie chcesz przegapić najciekawszych kandydatów i nie masz czasu na żmudne procesy rekrutacyjne, to zgłoś się do nas! Oferujemy Ci profesjonalny outsourcing programistów z różnym stażem. Dzięki nam obniżysz koszty.

Praca dla opiekunek w Niemczech

Szukamy osób, które wykazują się niezwykłą delikatnością, uprzejmością i empatią. Praca dla opiekunek w Niemczech jest wymagająca, ale doceniana przez naszą firmę. Gwarantujemy możliwość rozwinięcia umiejętności językowych, zakwaterowanie w rodzinie, stałe godziny wykonywania zleconych czynności oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Kurs języka angielskiego

Proponujemy wszystkim zainteresowanych poszerzeniem horyzontów oraz zdobyciem nowej wiedzy zapisanie się na kurs języka angielskiego, który nasi specjaliści organizują w Warszawie. Podchodzimy indywidualnie do każdego uczestnika i zapewniamy wszystkim przyjemne oraz skuteczne przyswajanie niezbędnej w dzisiejszych czasach wiedzy.