Akcesoria GSM

wyłącznik silnikowy

Nasza działalność ma na celu dostarczanie na rynek elementów elektrycznych, które znajdą szerokie zastosowanie zarówno w każdym gospodarstwie domowym, jak i w rękach profesjonalistów. W szerokim asortymencie aparatury, która hurtowania El-Dar Sp. z o.o. pozyskała od najlepszych producentów z branży znajdziecie np. wyłącznik silnikowy, którego celem jest ochrona urządzeń przed zniszczeniem w wyniku zablokowania rozruchu, przeciążenia, zwarcia lub braku jednej z faz w przypadku sieci trójfazowych.

Programy księgowe dla biur rachunkowych

Prowadzenie własnej działalności wcale nie jest takie proste. Nie ogranicza się to jedynie do wykonywania oferowanych usług, sprawa jest o wiele poważniejsza. Ludzie zapominają o takich prostych rzeczach jak prowadzenie dokumentacji, czy rozliczanie deklaracji podatkowych, którymi zajmuje się ich biuro rachunkowe. Warszawa to jedno z wielu miast, które od dłuższego czasu uświadamiają mieszkańców o konieczności prowadzenia takich działalności. Mniejsze firmy zajmują się tym same, ale nie oszukujmy się wymaga to trochę pracy i odpowiednio wyszkolonej kadry.

producent tworzyw sztucznych

Nasza wykwalifikowana kadra, na którą składają się programiści, inżynierowie oraz materiałoznawcy, jest gotowa zrealizować każde zlecenie projektowe. W zakresie oferowanych przez przedsiębiorstwo Pomel usług znajduje się przetwórstwo tworzyw sztucznych. Osiągnięcie tak dużego profesjonalizmu nie byłoby możliwe bez odpowiedniego zaplecza technicznego. W naszym parku narzędziowym znajdują się nowoczesne maszyny do obróbki, gwarantujące perfekcyjne wykonanie prac metodą wtrysku ciśnieniowego. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Pompa ciepła powietrzna

Na rynku budownictwa energooszczędnego działamy już od wielu lat. Zajmujemy się doradztwem oraz montażem instalacji grzewczych w różnego rodzaju budownictwie (także w basenie). Na naszej stronie internetowej dowiesz się między innymi, co to jest pompa ciepła powietrza i gruntowa oraz gdzie warto je zamontować.

System obiegu dokumentów

Niezależnie od tego, jak wysokie są Twoje oczekiwania - możesz liczyć na nasze pełne wsparcie. Firma Progmate przygotowała autorskie rozwiązania w postaci systemów obiegu dokumentów. Wykorzystanie nowoczesnej technologii oraz informatycznego potencjału pozwoli stworzyć platformy służące archiwizowaniu oraz przekazywaniu informacji. Ich wdrożenie i wprowadzenie do codziennej obsługi biznesu pozwala zoptymalizować czas realizacji wielu standardowych działań oraz obniżyć ich koszty. Sprzyja to utrzymaniu dynamiki rozwojowej.

Folia stretch czarna

Regularnie przewozicie Państwo zróżnicowane produkty na paletach i chcielibyście zaopatrzyć się w dużą ilość materiału, który pozwoli na ich bezpieczny transport? Folia stretch czarna, jaką proponujemy w naszym asortymencie, pozwoli na szczelne zawinięcie zagrożonych elementów i w efekcie ich spokojny przewóz do miejsca przeznaczenia. Oprócz tego dystrybuujemy też między innymi koperty bąbelkowe, woreczki strunowe czy pieczątki i tusze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Obejmy do rur

Jeśli chcesz szybko, tanio i bezpiecznie przetransportować sypkie materiały, to wypróbuj obejmy do rur. Łączniki zostały wykonane z trwałego aluminium, które umożliwia ich wielokrotne wykorzystywanie. Ponadto wnętrze łączników jest całkowicie gładkie i nie ma ostrych krawędzi, które mogłyby powodować zaleganie materiału.

Maszyny do tampodruku

Wybierz oferowane przez nas rozwiązania i ciesz się wyjątkową jakością oraz wydajnością prezentowanego sprzętu. Przedsiębiorstwo TAMPO GRANIT Sp. z o.o., to wiodący producent sprzedający nowoczesne, profesjonalne maszyny do tampodruku. Są one konstruowane przez inżynierów z dużym doświadczeniem i świetnie sprawdzają się w swojej roli. Ich obsługa nie sprawia problemu przeszkolonym osobom. Każde urządzenie jest nie tylko bardzo szybkie, ale też dokładne. Umożliwia naniesienie nadruków na zabawki, obudowy i opakowania.

Naklejki gwarancyjne

Taśmy termotransferowe i montażowe, etykiety kolorowe i bez nadruku, a także elementy funkcyjne. Oferta naszej firmy obejmuje szeroki zakres nalepek samoprzylepnych. Obejmuje to również naklejki gwarancyjne, które będą trwale utrzymywać się we wskazanym miejscu, informując odbiorców o wszystkich zasadach.

Części zamienne do maszyn poligraficznych

W ofercie naszej firmy znajdują się sprzęty nowe i używane do prac związanych z wytwarzaniem druku, między innymi automaty do sztancowania, gilotyny i systemy klejenia. Jednak w momencie awarii jednego z urządzeń, należy zakupić nowe komponenty. Proponujemy różnego rodzaju części zamienne do maszyn poligraficznych, takie jak filtr kondensatorowy.

Hurtownia elektroniczna

Nasz sklep elektroniczny to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy bogatą ofertę, obejmującą wszelkiego rodzaju materiałów dla potrzeb elektroniki. Proponujemy także profesjonalne przewody głośnikowe, obudowy, czujniki, a także precyzyjny sprzęt pomiarowy. U nas znajdziesz także akcesoria samochodowe i osprzęt elektrotechniczny. Wybór jest naprawdę ogromny, a jakość z pewnością nie zawiedzie Państwa oczekiwań. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obwody drukowane

Większość urządzeń elektrycznych działa dzięki nowoczesnym i starannie wykonanym płytkom PCB. To obwody drukowane, dzięki którym dane i polecenia wysyłane są w sposób precyzyjny i dokładny. Kompania elektroniczna zajmuje się produkcją tego typu wyposażenia. Dysponujemy nowoczesną technologią, dzięki której jesteśmy w stanie podjąć się masowej produkcji. Podejmujemy się również tworzenia prototypowych realizacji - pozwolą one ocenić konstruktorom poprawność i przydatność projektu oraz nanieść ew. poprawki.

Zamki do skrzynek elektrycznych

Szeroka gama produktów dostępnych w naszej ofercie pozwala na wybranie dokładnie takiego, jaki jest Państwu potrzebny. Zamki do skrzynek elektrycznych, kompresyjne, dociskowe i kasetowe z osłoną to tylko jedne z wielu dostępnych pozycji. Polecamy również niezawodne klamki uchylne typu T i L, wykorzystywane w przemyśle.

Panele fotowoltaiczne

Zapewnimy Państwu fachowy i w pełni profesjonalny dobór instalacji fotowoltaicznych. Nasi specjaliści posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, dlatego zaproponują Państwu rozwiązania optymalnie dostosowane do Waszych potrzeb. Dzięki temu zyskają Państwo pewność, że cała instalacja będzie nie tylko wydajna w eksploatacji, ale również bezpieczna i niezawodna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do doboru produktów wraz z naszymi specjalistami. Czekamy na Państwa wizytę.

Instalacje odgromowe Wrocław

Wyładowania atmosferyczne mogą spowodować wiele poważnych szkód, w tym wywołać niebezpieczny pożar. Oferujemy instalacje odgromowe, które montujemy na terenie Wrocławia. Pozwalają skutecznie zabezpieczyć dom, blok mieszkalny czy biuro przed groźnymi zjawiskami pogodowymi. Jesteśmy wiodącym producentem tego typu rozwiązań.

Producent opakowań w saszetkach

Wszelkiego rodzaju przyprawy, herbaty, nasiona czy też płatki trzymamy w mniejszych lub większych torebkach. O ile sprawdzamy składy tego, co znajduje się w jej środku, o tyle nie interesuje nas, kto ją zrobił. Jest to jednak niezmiernie ważne. Taki producent opakowań w saszetkach musi przejść szereg kontroli, by upewnić się, że spełniają one wszelkie normy.

Systemy interaktywne

Znajdą zastosowanie i w czasie prezentacji na konferencji, i w sali wykładowej lub w klasie. Proponowane przez nas multimedialne systemy interaktywne to tablice, monitory i osprzęt. Spraw, by przekazywane informacje były dobrze widoczne nawet z ostatnich rzędów. Zaznaczanie na ekranach możliwe za pomocą specjalnych markerów bądź własnych dłoni.

Medyczne systemy kolejkowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania, jakie stosowane są w licznych punktach obsługi klientów, a więc wszędzie tam, gdzie koniecznym jest lepsze zorganizowanie zarządzania obsługą klientów. Polecany przez nas medyczne systemy kolejkowe to rozwiązanie, za sprawą którego nie tylko usystematyzowana zostanie kolejka, co pozwoli także na oszacowanie czasu oczekiwania na kontaktu z obsługą, ale także pozwoli personelowi na skupienie się na obsłudze jednego klienta, który znajduje się przy stanowisku.

Sterowanie oświetleniem w domu

Obserwując dynamiczny rozwój technologii, dostrzegliśmy ogromną szansę na wdrożenie wygodnych, praktycznych i sprzyjających usprawnieniu organizacyjnemu rozwiązań. Zdalne sterowanie oświetleniem w domu jest częścią polecanych przez nas instalacji, które dostępne są wśród naszych usług. Wówczas nasi eksperci przygotowują indywidualne rozwiązania, zgodne z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami. Działamy sprawnie oraz terminowo - na uwadze mamy również wysoka jakość świadczonych przez nas usług.

Piły tarczowe do drewna

W bogatym asortymencie naszej firmy znajdują się piły tarczowe do drewna. Ich zadaniem jest precyzyjna obróbka materiału i dopasowane cięcie. W trosce o to, aby każdy z naszych klientów znalazł towary, których potrzebuje, oferujemy produkty o różnych rozmiarach, kształcie i kącie natarcia ostrzy oraz liczbie zębów. Proponowane artykuły nadają się zarówno do małych warsztatów, jak i dużych, profesjonalnych zakładów stolarskich.

Czujniki gazu

Profesjonalne czujniki gazu dostępne na stronie internetowej virtualeye.pl to doskonała jakość oraz wyjątkowe dopasowanie do sytuacji. Jesteśmy przekonani, że odpowiednia precyzja dokonywanych pomiarów pozwoli na ochronę każdego pomieszczenia przed ulatniającym się gazem. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

wibroizolatory producent

Każda maszyna przemysłowa podczas obróbki generuje drgania. Czy da się temu zapobiec? Rozwiązaniem tej kwestii są wibroizolatory. Producent oferuje podzespoły najwyższej jakości, które wykonywane są na indywidualne zamówienie i tym samym - dopasowane do maszyny posiadanej przez Klienta. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

Plotery laserowe

Jeżeli szukają Państwo najlepszych rozwiązań w dziedzinie obróbki materiałów, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy IUVO-LASER. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości maszyn, takich jak plotery laserowe. Są to urządzenia, które łączą w sobie wiele funkcji, dzięki czemu mogą spełnić oczekiwania każdego Klienta i zaoszczędzić miejsce w warsztacie. Prezentujemy modele do drewna, plexi, metalu oraz innych materiałów, wyróżniające się niezawodnością oraz precyzją pracy. Oferujemy wyjątkowo korzystne ceny.

smartfony sklep online

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów elektronicznych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi smartfony. Sklep internetowy oferuje wiele modeli telefonów, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.