Gospodarka, rachunkowość, firmy, biznes

Programowanie strategii metatrader

Byś już nigdy nie zawahał się nad zakupem atrakcyjnej cenowo akcji, sięgnij po nasze usługi. Programowanie strategii Metatrader to baza dla naszej aplikacji, dzięki której to ona, na podstawie wprowadzonych danych, będzie dokonywać zakupów i sprzedaży. To system pozbawiony wahania, bo maszyny nie mają wątpliwości, a także działający 24/7.

Doradztwo księgowe

Szanowni państwo, prowadzenie działalności gospodarczej opiera się na nieustannym podejmowaniu wyborów. Od ich trafności zależy w dużej mierze zasób środków finansowych, zdolność gromadzenia kapitału oraz pomnażania zysków. Dlatego też warto poszukiwać optymalizacji wydatków i takich rozwiązań, które pozwolą realizować ambitne strategie biznesowe. Zachęcamy więc do skorzystania z doradztwa księgowego. Pracownicy bydgoskiego biura rachunkowego Pro-Tax podejmą się przeprowadzenia dokładnej analizy państwa działalności.

Biuro ubezpieczeniowe

Na rynku istniejemy już od wielu lat, a nasze biuro ubezpieczeniowe oferuje polisy komunikacyjne, nieruchomości, działalności gospodarczej oraz na życie. Proponujemy także poradę prawną, a nawiązane współprace pozwalają nam przedstawić zestawienie polis największych towarzystw działających w Polsce.

wynajem pracowników z Ukrainy

Gdy trafi Ci się duże zlecenie, ale Twoja załoga jest zbyt mała, by mu sprostać, nie musisz zrezygnować. Nasza firma oferuje wynajem pracowników. Dzięki temu będziesz mieć ręce do pracy np. na tydzień w momencie, gdy będziesz ich najbardziej potrzebował, a w okresie zastoju nie będziesz musiał się martwić zwolnieniami.

Pożyczki pozabankowe na raty

Nasza strona została stworzona z myślą o Klientach, którzy często poszukują dodatkowych źródeł finansowania. U nas porównać można pożyczki pozabankowe na raty. Strona pozwala na wygodne i szybkie otrzymanie informacji zwrotnej dotyczącej wprowadzonych do wyszukiwarki kwot. W rezultacie, bez wychodzenia z domu, można podjąć decyzję.

Pożyczki dla rolników

Jeśli potrzebujesz środków na unowocześnienie swojego gospodarstwa lub na dowolny inny cel, złóż wniosek o kredyt w naszej firmie. Oferujemy pożyczki dla rolników pod zastaw nieruchomości gruntowych. Wydamy decyzję o przyznaniu kredytu w ciągu jedynie 48 godzin. Nasza oferta kierowana jest do klientów z okolic Bydgoszczy i innych regionów Polski.

Masowa obsługa korespondencji

Specjalnością naszej poznańskiej firmy jest masowa obsługa korespondencji. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne urządzenia biurowe: kopertownice, adresarki, otwieraczki, terminale pocztowe oraz wiele innych urządzeń od cenionych na rynku marek. Jesteśmy też certyfikowanym serwisantem wielu z nich.

Usługi księgowe

Chciałbyś skupić się na rozwoju własnego biznesu, bez konieczności nieustannego zajmowania się dokumentami i deklaracjami, których wymagają od Ciebie urzędy w Polsce? Skorzystaj z oferty Adiutor. Oferujemy usługi księgowe w Warszawie. Proponujemy między innymi realizację sprawozdań finansowych, raportów i analiz oraz deklaracji skarbowych składanych w urzędzie. Zajmiemy się także prowadzeniem ryczałtu ewidencjonowanego, a także czynnościami związanymi z prowadzeniem podatku VAT i optymalizacją podatkową.