Gospodarka, rachunkowość, firmy, biznes

Programowanie strategii metatrader

Byś już nigdy nie zawahał się nad zakupem atrakcyjnej cenowo akcji, sięgnij po nasze usługi. Programowanie strategii Metatrader to baza dla naszej aplikacji, dzięki której to ona, na podstawie wprowadzonych danych, będzie dokonywać zakupów i sprzedaży. To system pozbawiony wahania, bo maszyny nie mają wątpliwości, a także działający 24/7.

Doradztwo księgowe

Szanowni państwo, prowadzenie działalności gospodarczej opiera się na nieustannym podejmowaniu wyborów. Od ich trafności zależy w dużej mierze zasób środków finansowych, zdolność gromadzenia kapitału oraz pomnażania zysków. Dlatego też warto poszukiwać optymalizacji wydatków i takich rozwiązań, które pozwolą realizować ambitne strategie biznesowe. Zachęcamy więc do skorzystania z doradztwa księgowego. Pracownicy bydgoskiego biura rachunkowego Pro-Tax podejmą się przeprowadzenia dokładnej analizy państwa działalności.

Biuro ubezpieczeniowe

Na rynku istniejemy już od wielu lat, a nasze biuro ubezpieczeniowe oferuje polisy komunikacyjne, nieruchomości, działalności gospodarczej oraz na życie. Proponujemy także poradę prawną, a nawiązane współprace pozwalają nam przedstawić zestawienie polis największych towarzystw działających w Polsce.

wynajem pracowników z Ukrainy

Gdy trafi Ci się duże zlecenie, ale Twoja załoga jest zbyt mała, by mu sprostać, nie musisz zrezygnować. Nasza firma oferuje wynajem pracowników. Dzięki temu będziesz mieć ręce do pracy np. na tydzień w momencie, gdy będziesz ich najbardziej potrzebował, a w okresie zastoju nie będziesz musiał się martwić zwolnieniami.

Pożyczki pozabankowe na raty

Nasza strona została stworzona z myślą o Klientach, którzy często poszukują dodatkowych źródeł finansowania. U nas porównać można pożyczki pozabankowe na raty. Strona pozwala na wygodne i szybkie otrzymanie informacji zwrotnej dotyczącej wprowadzonych do wyszukiwarki kwot. W rezultacie, bez wychodzenia z domu, można podjąć decyzję.

Pożyczki dla rolników

Jeśli potrzebujesz środków na unowocześnienie swojego gospodarstwa lub na dowolny inny cel, złóż wniosek o kredyt w naszej firmie. Oferujemy pożyczki dla rolników pod zastaw nieruchomości gruntowych. Wydamy decyzję o przyznaniu kredytu w ciągu jedynie 48 godzin. Nasza oferta kierowana jest do klientów z okolic Bydgoszczy i innych regionów Polski.

Doradztwo zawodowe

Czasami do odnalezienia swojej życiowej drogi potrzebna jest niewielka podpowiedź i wsparcie doświadczonej osoby. Pomoc świadczona przez naszą poradnię obejmuje również doradztwo zawodowe, które nie tylko będzie pomocne w trakcie szukania pracy lub zmieniania jej na lepszą, ale również pozwoli poznać preferencje i atuty kandydata oraz poszerzyć jego kwalifikacje. Z pomocą naszych ekspertów łatwiej będzie stworzyć profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.