Gospodarka, rachunkowość, firmy, biznes

Programowanie strategii metatrader

Byś już nigdy nie zawahał się nad zakupem atrakcyjnej cenowo akcji, sięgnij po nasze usługi. Programowanie strategii Metatrader to baza dla naszej aplikacji, dzięki której to ona, na podstawie wprowadzonych danych, będzie dokonywać zakupów i sprzedaży. To system pozbawiony wahania, bo maszyny nie mają wątpliwości, a także działający 24/7.

Doradztwo księgowe

Szanowni państwo, prowadzenie działalności gospodarczej opiera się na nieustannym podejmowaniu wyborów. Od ich trafności zależy w dużej mierze zasób środków finansowych, zdolność gromadzenia kapitału oraz pomnażania zysków. Dlatego też warto poszukiwać optymalizacji wydatków i takich rozwiązań, które pozwolą realizować ambitne strategie biznesowe. Zachęcamy więc do skorzystania z doradztwa księgowego. Pracownicy bydgoskiego biura rachunkowego Pro-Tax podejmą się przeprowadzenia dokładnej analizy państwa działalności.

Agencja ubezpieczeniowa

Na rynku istniejemy już od wielu lat, a nasza agencja ubezpieczeniowa oferuje polisy komunikacyjne, nieruchomości, działalności gospodarczej oraz na życie. Proponujemy także poradę prawną, a nawiązane współprace pozwalają nam przedstawić zestawienie polis największych towarzystw działających w Polsce.

wynajem pracowników z Ukrainy

Gdy trafi Ci się duże zlecenie, ale Twoja załoga jest zbyt mała, by mu sprostać, nie musisz zrezygnować. Nasza firma oferuje wynajem pracowników. Dzięki temu będziesz mieć ręce do pracy np. na tydzień w momencie, gdy będziesz ich najbardziej potrzebował, a w okresie zastoju nie będziesz musiał się martwić zwolnieniami.

Pożyczki dla rolników

Jeśli potrzebujesz środków na unowocześnienie swojego gospodarstwa lub na dowolny inny cel, złóż wniosek o kredyt w naszej firmie. Oferujemy pożyczki dla rolników pod zastaw nieruchomości gruntowych. Wydamy decyzję o przyznaniu kredytu w ciągu jedynie 48 godzin. Nasza oferta kierowana jest do klientów z okolic Bydgoszczy i innych regionów Polski.

Masowa obsługa korespondencji

Specjalnością naszej poznańskiej firmy jest masowa obsługa korespondencji. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne urządzenia biurowe: kopertownice, adresarki, otwieraczki, terminale pocztowe oraz wiele innych urządzeń od cenionych na rynku marek. Jesteśmy też certyfikowanym serwisantem wielu z nich.

obsługa tachografu

Firma oferuje systemy do odczytu danych z prędkościomierza. Obsługa tachografu dzięki proponowanym rozwiązaniom staje się prosta i bezproblemowa. Pobieranie danych z całej floty następuje na żądanie, bez konieczności zatrzymywania się i używania dodatkowych urządzeń. Uzyskane dane służą do regulowania czasu pracy kierowców.

Wynajem sal konferencyjnych Poznań

Przedstawiamy Państwu serdecznie ofertę obejmującą wynajem sali konferencyjnej w Poznaniu. To miejsce, które zostało przystosowane do pełnienia funkcji biznesowych, do organizacji spotkań, czy bankietów na najwyższym poziomie. W pomieszczeniu znajdują się wygodne krzesła, stoły, projektory multimedialne, jak również ekrany, dzięki którym spotkania będą uświetnione oprawą interaktywną. Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej propozycji dostępnej online. Więcej informacji na stronie.

Konsulting biznesowy

Pozostajemy do całkowitej dyspozycji przedsiębiorców, którzy poszukują efektywnego sposobu na rozbudowanie własnej działalności oraz utrzymanie stałej płynności realizacji zleceń. Leasing pracowników pozwoli im usprawnić procesy rekrutacyjne oraz podjąć współpracę z przygotowanymi do poszczególnych zadań kandydatami. Realizujemy również wiele innych usług, wśród których wymienić należy outsourcing, doradztwo w zakresie HR, case studies, jak i wieloaspektowy konsulting biznesowy pozwalający na optymalizację licznych procesów.

maszynka do liczenia pieniędzy

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty firmy BTS isote. Maszynka do liczenia pieniędzy to z pewnością ogromne wsparcie dla firm odpowiadających za nieustanny obrót gotówką. W naszej ofercie odnajdą Państwo rozmaite modele prezentowanych urządzeń - dzięki temu mamy pewność, że dokonają Państwo właściwego wyboru. W przypadku wątpliwości - mogą państwo liczyć na fachowe wsparcie naszych doradców.

Kredyt inwestycyjny dla firm

Proponowany przez nas kredyt firmowy to rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest uzyskiwanie potrzebnego Wam wsparcie finansowe. Przygotujemy dla Was rozwiązania skrojone na miarę Waszych potrzeb oraz możliwości spłaty. Dzięki nam możliwe jest uzyskiwanie pożyczek, które nie obciążają znacznie waszych budżetów.