Trener personalny

Zajęcia tbc

Zapraszamy na treningi kompleksowej formy fitnessu. Zajęcia TBC są połączeniem ćwiczeń aerobowych oraz siłowych. Szybkie ruchy pozwalają rozgrzać ciało i pomagają spalić tłuszcz, zaś wzmacniające elementy oddziałują na mięśnie i rzeźbienie sylwetki. Spotkania trwają przeciętnie 55 minut i odbywają się w kilku miastach w Polsce.

Akcesoria do jogi

Oferujemy sprzedaż artykułów, dzięki którym nauczysz się nowych ćwiczeń gimnastycznych lub poprawisz technikę ich wykonywania. Posiadamy akcesoria do jogi takie jak paski, maty z pokrowcami oraz kostki korkowe. Produkty są wykonane z ekologicznych materiałów, odpornych na wilgoć i powstawanie śladów po częstym użytkowaniu.

Studio fitness Olsztyn

Chcesz aktywnie spędzać swój wolny czas, ale odpychają Cię sieciowe siłownie i szukasz doświadczonych trenerów? Sprawdź nasze studio fitness. Olsztyn to miasto, w którym znajduje się nasza sala. W ramach naszej oferty możesz skorzystać z wielu różnych aktywności poprawiających Twoją wytrzymałość oraz ćwiczących mięśnie głębokie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej!

Strój pole dance

Oferta naszego sklepu opiera się na zmysłowych, ale komfortowych strojach do tańca, dzięki którym treningi będą wygodne, a występy pełne blasku. Strój pole dance łączy ze sobą sportowy charakter i seksowny design, który pozwoli na nowo odkryć zmysłowość i dzikość w każdej kobiecie - chociaż nie twierdzimy, że Wam tego brakuje! Polecamy naszą nowoczesną ofertę w bardzo atrakcyjnych cenach!