Trener personalny

Nurkowanie Fidżi

Jeżeli zawsze chciałeś zobaczyć na żywo rafy koralowe i poznać podwodny świat Oceanu Spokojnego, wyjedź z nami w podróż życia! Nurkowanie na Fidżi to niesamowita przygoda i niecodzienne spotkanie z rekinami i mantami. Sezon wycieczkowy trwa cały rok, a latem widoczność pod wodą wynosi nawet 45 metrów.

Szkoła pływania Bielsko

Chcesz poprawić swoje umiejętności, a może szukasz sposobu na aktywne spędzanie czasu po pracy lub szkole? Szkoła pływania z Bielska-Białej oferuje zajęcia grupowe zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Naszą kadrę zasilają starsi ratownicy WOPR oraz instruktory WOPR, którzy dbają o bezpieczeństwo podczas lekcji.

Akcesoria sportowe sklep internetowy

Jesteśmy firmą, która od ponad ćwierć wieku oferuje profesjonalne artykuły dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Nasz sklep internetowy udostępnia akcesoria sportowe wyprodukowane przez znanych i renomowanych producentów. W asortymencie znajdziecie między innymi odzież i dodatki na siłownię, do wykonywania sportów walki i grania w piłkę nożną.

Sklep wędkarski

Przedstawiamy Państwu sklep dla karpiarzy i pozostałych amatorów wędkowania. Tutaj zakupicie Państwo najwyższej jakości wędki, zanęty, przynęty, odzież i akcesoria. Zachęcamy do skorzystania z promocji i markowych przyborów. Atrakcyjne ceny zachęcają do zakupu m.in. skrzynek na przybory, żyłek, haczyków i innych.