Trener personalny

Szkoła pływania Bielsko

Chcesz poprawić swoje umiejętności, a może szukasz sposobu na aktywne spędzanie czasu po pracy lub szkole? Szkoła pływania z Bielska-Białej oferuje zajęcia grupowe zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Naszą kadrę zasilają starsi ratownicy WOPR oraz instruktory WOPR, którzy dbają o bezpieczeństwo podczas lekcji.

Zajęcia tbc

Zapraszamy na treningi kompleksowej formy fitnessu. Zajęcia TBC są połączeniem ćwiczeń aerobowych oraz siłowych. Szybkie ruchy pozwalają rozgrzać ciało i pomagają spalić tłuszcz, zaś wzmacniające elementy oddziałują na mięśnie i rzeźbienie sylwetki. Spotkania trwają przeciętnie 55 minut i odbywają się w kilku miastach w Polsce.

Boks Warszawa

Nasza działalność opiera się na organizowaniu profesjonalnych zajęć z zakresu sztuk walki, prowadzonych przez doświadczoną kadrę trenerską. Boks jest sportem, którego trening rozwija wszystkie partie mięśniowe. Nasza siłownia mieści się w starym kinie na terenie Warszawy, zaadaptowanym na salę ćwiczeń.

Joga Kraków

Jeśli jesteś zestresowana, a Twoje kości bolą od zasiedzenia za biurkiem, to joga będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Oferowane przez nas zajęcia na terenie Krakowa pozwoli Ci zadbać o swój kręgosłup, pomoże wyrównać oddech, a także zadbać o poprawne krążenie, przynosząc korzyści sercu. Wysiłek mięśni sprawi, że zaczną się rozbudowywać, robiąc się coraz silniejsze, jednocześnie spalając nadmiary tkanki tłuszczowej, co pomoże ci zrzucić nadmierne kilogramy i zmieścić się w ulubione ubrania.

Koszulki piłkarskie

Serdecznie zachęcamy Państwo do organizacji atrakcyjnych i jedynych w swoim rodzaju atrakcji obejmujących imprezy sportowe dla pracowników. Nasza oferta obejmuje kompleksową organizację wydarzenia sportowego dla pracowników Twojej firmy, która obejmuje również zaopatrzenie w niezbędne akcesoria, takie jak: piłki, dresy sportowe, koszulki piłkarskie i wiele innych. Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy zintegrowali się za pomocą wspólnych emocji sportowych, to skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. Polecamy!

Piłka nożna sklep internetowy

Od wielu lat zajmujemy się wyposażaniem ośrodków treningowych i sportowych, a także szkół w wysokiej jakości produkty, które wspomagają zawodników profesjonalnych i amatorskich w codziennych treningach. Nasz sklep internetowy posiada między innymi asortyment przeznaczony do gry w piłkę nożną: obuwie, akcesoria i inne.