Trener personalny

Szkoła pływania Bielsko

Chcesz poprawić swoje umiejętności, a może szukasz sposobu na aktywne spędzanie czasu po pracy lub szkole? Szkoła pływania z Bielska-Białej oferuje zajęcia grupowe zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Naszą kadrę zasilają starsi ratownicy WOPR oraz instruktory WOPR, którzy dbają o bezpieczeństwo podczas lekcji.

Zajęcia tbc

Zapraszamy na treningi kompleksowej formy fitnessu. Zajęcia TBC są połączeniem ćwiczeń aerobowych oraz siłowych. Szybkie ruchy pozwalają rozgrzać ciało i pomagają spalić tłuszcz, zaś wzmacniające elementy oddziałują na mięśnie i rzeźbienie sylwetki. Spotkania trwają przeciętnie 55 minut i odbywają się w kilku miastach w Polsce.

Boks Warszawa

Nasza działalność opiera się na organizowaniu profesjonalnych zajęć z zakresu sztuk walki, prowadzonych przez doświadczoną kadrę trenerską. Boks jest sportem, którego trening rozwija wszystkie partie mięśniowe. Nasza siłownia mieści się w starym kinie na terenie Warszawy, zaadaptowanym na salę ćwiczeń.

Koszulki piłkarskie

Serdecznie zachęcamy Państwo do organizacji atrakcyjnych i jedynych w swoim rodzaju atrakcji obejmujących imprezy sportowe dla pracowników. Nasza oferta obejmuje kompleksową organizację wydarzenia sportowego dla pracowników Twojej firmy, która obejmuje również zaopatrzenie w niezbędne akcesoria, takie jak: piłki, dresy sportowe, koszulki piłkarskie i wiele innych. Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy zintegrowali się za pomocą wspólnych emocji sportowych, to skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. Polecamy!

Piłka nożna sklep internetowy

Od wielu lat zajmujemy się wyposażaniem ośrodków treningowych i sportowych, a także szkół w wysokiej jakości produkty, które wspomagają zawodników profesjonalnych i amatorskich w codziennych treningach. Nasz sklep internetowy posiada między innymi asortyment przeznaczony do gry w piłkę nożną: obuwie, akcesoria i inne.

Buty piłkarskie sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym oferujemy jedynie najlepsze buty piłkarskie. Czym różnią się od tradycyjnych? Przede wszystkim wyposażone zostały w wyjątkową podeszwę, która umożliwi nagłe zwroty kierunku biegu - także na boisku halowym. W przypadku sportów odbywających się na murawie, oferujemy modele wyposażone w specjalne korki. Wykonane z materiału syntetycznego są odporne na zarysowania i podarcia.