Usługi urbanistyczne i prawne

kancelaria adwokacka Gdańsk

Pełnimy świadczenia prawne z zakresu kodeksu cywilnego, rodzinnego i karnego. Kancelaria Adwokacka Gdańsk prowadzi sprawy rozwodowe, separacyjne, alimentacyjne oraz majątkowe. Reprezentujemy strony w postępowaniach dotyczących ograniczenia lub odebrania władzy rodzicielskiej, kontaktów z dzieckiem oraz ustalenia ojcostwa. Jednocześnie specjalizujemy się w sprawach dotyczących innych kodeksów.

Porady prawne

Adwokat przedstawia swoim klientom bogaty zakres usług prawnych gdzie znaleźć można zarówno porady prawne, jak i wydawanie opinii, pomoc z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego. Bogata oferta usług, wysokie standardy działania i wiele więcej — skontaktuj się w celu umówienia wizyty z adwokatem w bydgoskiej kancelarii.

uwłaszczenie nieruchomości

Na stronie naszej kancelarii, prowadzimy także bloga, na którym użytkownicy mogą znaleźć ciekawe prawy z różnych obszarów prawa. W tym miejscu znajdziesz informacje o uwłaszczeniu nieruchomości, dowiesz się czy sprawa ta należy do obszaru prawa administracyjnego czy może cywilnego, a także w jaki sposób radzić sobie z podobnym problemem.

zakład pogrzebowy Kraków

Mając na uwadze to, jak bardzo trudny jest czas związany ze śmiercią bliskiej osoby, proponujemy całodobowe wsparcie oraz odbiór ciała z miejsca zgonu. Nasz rodzinny zakład pogrzebowy mieści się w Krakowie i funkcjonuje siedem dni w tygodniu. Na życzenie klientów dopełniamy wszelkich kwestii formalnych - w tym uzyskujemy akty zgonu.

Adwokat rodzinny Bydgoszcz

Zakończenie małżeństwa - szczególnie posiadającego długoletni staż - nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń w życiu. Chociaż w tej kwestii emocje odgrywają główną rolę, warto przygotować się od strony merytorycznej do rozprawy. W tym celu adwokat rodzinny z Bydgoszczy udziela porad prawnych oraz reprezentuje klientów przed sądem. Jest to o tyle istotne, gdyż na wokandzie rozstrzygają się kwestie podziału majątku czy też ustalenia opieki nad dziećmi. Dane kontaktowe Kancelarii znajdują się na stronie internetowej.

Utylizacja odpadów przemysłowych

Utylizacja odpadów przemysłowych, a także innych, które mogą stanowić zagrożenie dla środowiska, to obowiązek każdego przedsiębiorcy czy instytucji. Nasze firma zajmuje się odbieraniem odpadów przemysłowych, medycznych czy weterynaryjnych oraz transportowaniem ich do odpowiednich jednostek. Utylizacja odpadów przemysłowych musi zostać przeprowadzona zgodnie z odpowiednimi przepisami, dlatego decydując się na nasze usługi, mogą Państwo mieć pewność, że odpady trafią dokładnie tam, gdzie powinny. Zapraszamy!