Usługi urbanistyczne i prawne

Notariusz Szczecin

Nasza szczecińska kancelaria zajmuje się wykonywaniem czynności takich jak sporządzanie aktów, poświadczanie dziedziczenia, spisywanie protokołów, doręczanie poświadczeń czy sporządzanie protestów weksli i czeków. Nasz notariusz ma również możliwość przyjęcia na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.

Prywatny detektyw Leszno

Czasami dzieją się nam w życiu naprawdę nietypowe rzeczy, którym trzeba zaradzić w jakiś sposób. Z pewnością prywatny detektyw będzie w stanie nam pomóc poprzez zebranie trudnych do zdobycia informacji. Agencja detektywistyczna z Leszna to nie tylko wywiad środowiskowy i gospodarczy, ale również sprawdzanie prawdziwości dokumentów, czy przeszłości zawodowej naszych pracowników.

Adwokat sprawy rodzinne Łódź

W naszej kancelarii adwokat prowadzi sprawy rodzinne na terenie Łodzi. Oferujemy pomoc w zakresie alimentów, podziału majątku małżeńskiego, ustalenia lub zaprzeczenia ojcostwa, ustalenia kontaktów z dzieckiem oraz zakresu obowiązków wobec dziecka. Kancelaria zajmuje się także postępowaniami związanymi z uprowadzeniem dzieci.

kancelaria adwokacka Gdańsk

Pełnimy świadczenia prawne z zakresu kodeksu cywilnego, rodzinnego i karnego. Kancelaria Adwokacka Gdańsk prowadzi sprawy rozwodowe, separacyjne, alimentacyjne oraz majątkowe. Reprezentujemy strony w postępowaniach dotyczących ograniczenia lub odebrania władzy rodzicielskiej, kontaktów z dzieckiem oraz ustalenia ojcostwa. Jednocześnie specjalizujemy się w sprawach dotyczących innych kodeksów.