Usługi urbanistyczne i prawne

Notariusz Szczecin

Nasza szczecińska kancelaria zajmuje się wykonywaniem czynności takich jak sporządzanie aktów, poświadczanie dziedziczenia, spisywanie protokołów, doręczanie poświadczeń czy sporządzanie protestów weksli i czeków. Nasz notariusz ma również możliwość przyjęcia na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.

Prywatny detektyw Leszno

Czasami dzieją się nam w życiu naprawdę nietypowe rzeczy, którym trzeba zaradzić w jakiś sposób. Z pewnością prywatny detektyw będzie w stanie nam pomóc poprzez zebranie trudnych do zdobycia informacji. Agencja detektywistyczna z Leszna to nie tylko wywiad środowiskowy i gospodarczy, ale również sprawdzanie prawdziwości dokumentów, czy przeszłości zawodowej naszych pracowników.

kancelaria adwokacka Gdańsk

Pełnimy świadczenia prawne z zakresu kodeksu cywilnego, rodzinnego i karnego. Kancelaria Adwokacka Gdańsk prowadzi sprawy rozwodowe, separacyjne, alimentacyjne oraz majątkowe. Reprezentujemy strony w postępowaniach dotyczących ograniczenia lub odebrania władzy rodzicielskiej, kontaktów z dzieckiem oraz ustalenia ojcostwa. Jednocześnie specjalizujemy się w sprawach dotyczących innych kodeksów.

Porady prawne

Adwokat przedstawia swoim klientom bogaty zakres usług prawnych gdzie znaleźć można zarówno porady prawne, jak i wydawanie opinii, pomoc z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego. Bogata oferta usług, wysokie standardy działania i wiele więcej — skontaktuj się w celu umówienia wizyty z adwokatem w bydgoskiej kancelarii.

uwłaszczenie nieruchomości

Na stronie naszej kancelarii, prowadzimy także bloga, na którym użytkownicy mogą znaleźć ciekawe prawy z różnych obszarów prawa. W tym miejscu znajdziesz informacje o uwłaszczeniu nieruchomości, dowiesz się czy sprawa ta należy do obszaru prawa administracyjnego czy może cywilnego, a także w jaki sposób radzić sobie z podobnym problemem.

zakład pogrzebowy Kraków

Mając na uwadze to, jak bardzo trudny jest czas związany ze śmiercią bliskiej osoby, proponujemy całodobowe wsparcie oraz odbiór ciała z miejsca zgonu. Nasz rodzinny zakład pogrzebowy mieści się w Krakowie i funkcjonuje siedem dni w tygodniu. Na życzenie klientów dopełniamy wszelkich kwestii formalnych - w tym uzyskujemy akty zgonu.