Usługi urbanistyczne i prawne

Notariusz Szczecin

Nasza szczecińska kancelaria zajmuje się wykonywaniem czynności takich jak sporządzanie aktów, poświadczanie dziedziczenia, spisywanie protokołów, doręczanie poświadczeń czy sporządzanie protestów weksli i czeków. Nasz notariusz ma również możliwość przyjęcia na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.

Prywatny detektyw Leszno

Czasami dzieją się nam w życiu naprawdę nietypowe rzeczy, którym trzeba zaradzić w jakiś sposób. Z pewnością prywatny detektyw będzie w stanie nam pomóc poprzez zebranie trudnych do zdobycia informacji. Agencja detektywistyczna z Leszna to nie tylko wywiad środowiskowy i gospodarczy, ale również sprawdzanie prawdziwości dokumentów, czy przeszłości zawodowej naszych pracowników.

kancelaria adwokacka Gdańsk

Pełnimy świadczenia prawne z zakresu kodeksu cywilnego, rodzinnego i karnego. Kancelaria Adwokacka Gdańsk prowadzi sprawy rozwodowe, separacyjne, alimentacyjne oraz majątkowe. Reprezentujemy strony w postępowaniach dotyczących ograniczenia lub odebrania władzy rodzicielskiej, kontaktów z dzieckiem oraz ustalenia ojcostwa. Jednocześnie specjalizujemy się w sprawach dotyczących innych kodeksów.

Porady prawne

Adwokat przedstawia swoim klientom bogaty zakres usług prawnych gdzie znaleźć można zarówno porady prawne, jak i wydawanie opinii, pomoc z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego. Bogata oferta usług, wysokie standardy działania i wiele więcej — skontaktuj się w celu umówienia wizyty z adwokatem w bydgoskiej kancelarii.

uwłaszczenie nieruchomości

Na stronie naszej kancelarii, prowadzimy także bloga, na którym użytkownicy mogą znaleźć ciekawe prawy z różnych obszarów prawa. W tym miejscu znajdziesz informacje o uwłaszczeniu nieruchomości, dowiesz się czy sprawa ta należy do obszaru prawa administracyjnego czy może cywilnego, a także w jaki sposób radzić sobie z podobnym problemem.

zakład pogrzebowy Kraków

Mając na uwadze to, jak bardzo trudny jest czas związany ze śmiercią bliskiej osoby, proponujemy całodobowe wsparcie oraz odbiór ciała z miejsca zgonu. Nasz rodzinny zakład pogrzebowy mieści się w Krakowie i funkcjonuje siedem dni w tygodniu. Na życzenie klientów dopełniamy wszelkich kwestii formalnych - w tym uzyskujemy akty zgonu.

Adwokat rodzinny Bydgoszcz

Zakończenie małżeństwa - szczególnie posiadającego długoletni staż - nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń w życiu. Chociaż w tej kwestii emocje odgrywają główną rolę, warto przygotować się od strony merytorycznej do rozprawy. W tym celu adwokat rodzinny z Bydgoszczy udziela porad prawnych oraz reprezentuje klientów przed sądem. Jest to o tyle istotne, gdyż na wokandzie rozstrzygają się kwestie podziału majątku czy też ustalenia opieki nad dziećmi. Dane kontaktowe Kancelarii znajdują się na stronie internetowej.

biuro notarialne

Prowadzę kancelarię, w której świadczę pomoc prawną dla firm i osób prywatnych. Biuro notarialne mieści się we Wrocławiu. W ramach mojej pracy zajmuję się m.in. sporządzaniem i odczytywaniem testamentów czy darowizn. Tworzę i spisuję dokumenty urzędowe. Mogę wykonać poświadczenie własnoręczności podpisu.

Sporządzenie umowy o pracę

Kancelaria adwokacka oferuje wiele usług związanych z pomocą prawną. Jedną z nich jest sporządzenie umowy o pracę zgodnie ze wszystkimi aktualnie obowiązującymi przepisami. Dokument może być wzbogacony o dodatkowe postanowienia, takie jak na przykład zapis o zakazie konkurencji czy regulamin premiowania.

Obsługa prawna firm

Prowadzenie własnego biznesu to nie tylko duża satysfakcja z osiąganych sukcesów, ale również szereg uwarunkowań administracyjnych, które trzeba wypełnić. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie znać wszystkie wymagania ustawodawcy, co może w przyszłości być wyegzekwowane przez stosowny organ publiczny. W zakresie działań Kancelarii Radcy Prawnego Krzysztofa Bogusza znajduje się m.in. kompleksowa obsługa prawna firm i spółek. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe zostały opublikowane na stronie internetowej.