Serwisy społecznościowe

Albumy komunijne

Dzień przystąpienia do pierwszej komunii świętej to dla dziecka moment pełen wrażeń i radości, to jednak również ważna chwila w jego życiu duchowym i warto zadbać o wyjątkowe wspomnienia tej okazji. Oryginalne albumy komunijne w drewnianych oprawach pozwolą na pomieszczenie wszystkich zdjęć lub dokonanie dedykacji zaproszonym na uroczystość gościom.

Usługi pogrzebowe

Od 30 lat nasz zakład zajmuje się organizacją ceremonii Ostatniego Pożegnania. Świadczymy usługi pogrzebowe na wysokim poziomie z zachowaniem szacunku i troski o rodzinę zmarłego. Profesjonalnie pomagamy w formalnościach i transporcie ciała, który jest dostępny całodobowo. Zapewniamy duży wybór trumien i urn.

Przeniesienie i transport zwłok

Nasz zakład kamieniarski oferuje usługi ekshumacyjne. Nasi specjaliści zadbają o to, by przeniesienie i transport zwłok odbywały się z poszanowaniem godności zmarłego. Pomożemy również w dopełnieniu obowiązków formalnych związanych z procesem ekshumacji. Po wydobyciu szczątków można poddać je powtórnemu pochówkowi lub kremacji.

różańce

Podczas nabożeństw modlitewnych, niezbędne jest posiadanie odpowiednich przedmiotów sakralnych. Misericordia oferuje różańce w dowolnym kolorze, zrobione z wybranego przez Państwa materiału. Zarówno proste, plastikowe koraliki, jak i paciorki z kamieni półszlachetnych, dodadzą ceremonii uroku. Co więcej, pomiędzy elementami może znajdować się specjalny sznurek lub posrebrzane ogniwa z metalu. Sznury modlitewne można również zamówić w większej ilości, by móc podarować je najbliższym osobom.

Legalizacja zatrudnienia

Ostatnie lata pokazują, że zjawisko migracji zarobkowej na terenie Europy przybiera na sile. Polska jako kraj rozwijający się jest jednym z częściej wybieranych kierunków, głównie przez obywateli krajów wschodnich - Ukrainy i Białorusi. Szczególnie dobrze jest to widoczne na śląsku - zagłębiu polskiego przemysłu, rejonie o najniższej stopie bezrobocia. Polski właściciel firmy powinien dopełnić wszelkich formalności przed zleceniem pracy cudzoziemcom. Nasze biuro w Poznaniu świadczy pomoc przedsiębiorcom w następujących kwestiach: legalizacja zatrudnienia obcokrajowców, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, uzyskanie tzw. karty pobytu. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej.