Serwisy społecznościowe

Albumy komunijne

Dzień przystąpienia do pierwszej komunii świętej to dla dziecka moment pełen wrażeń i radości, to jednak również ważna chwila w jego życiu duchowym i warto zadbać o wyjątkowe wspomnienia tej okazji. Oryginalne albumy komunijne w drewnianych oprawach pozwolą na pomieszczenie wszystkich zdjęć lub dokonanie dedykacji zaproszonym na uroczystość gościom.

psychoterapia dzieci

Szczególną uwagę przykładamy do takich spotkań, w których naszymi Pacjentami są najmłodsi. Psychoterapia dzieci i młodzieży to również spotkania i opieka terapeuty, który pozwoli opracować i wdrożyć solidne podstawy dla dalszego rozwoju. Organizowane przez nas zajęcia są doskonałą propozycją nie tylko dla najmłodszych wymagających szczególnej opieki i uwagi,ale również dla ich rodziców, którzy pragną dowiedzieć się więcej o swoich pociechach. Wszystkie spotkania prowadzone są i nadzorowane przez wykwalifikowanych terapeutów.

Usługi pogrzebowe

Od 30 lat nasz zakład zajmuje się organizacją ceremonii Ostatniego Pożegnania. Świadczymy usługi pogrzebowe na wysokim poziomie z zachowaniem szacunku i troski o rodzinę zmarłego. Profesjonalnie pomagamy w formalnościach i transporcie ciała, który jest dostępny całodobowo. Zapewniamy duży wybór trumien i urn.

Przeniesienie i transport zwłok

Nasz zakład kamieniarski oferuje usługi ekshumacyjne. Nasi specjaliści zadbają o to, by przeniesienie i transport zwłok odbywały się z poszanowaniem godności zmarłego. Pomożemy również w dopełnieniu obowiązków formalnych związanych z procesem ekshumacji. Po wydobyciu szczątków można poddać je powtórnemu pochówkowi lub kremacji.

różańce

Podczas nabożeństw modlitewnych, niezbędne jest posiadanie odpowiednich przedmiotów sakralnych. Misericordia oferuje różańce w dowolnym kolorze, zrobione z wybranego przez Państwa materiału. Zarówno proste, plastikowe koraliki, jak i paciorki z kamieni półszlachetnych, dodadzą ceremonii uroku. Co więcej, pomiędzy elementami może znajdować się specjalny sznurek lub posrebrzane ogniwa z metalu. Sznury modlitewne można również zamówić w większej ilości, by móc podarować je najbliższym osobom.