Opieka rodzinna

Fotelii samochodowe

W ofercie naszego sklepu znaleźć można solidne i estetyczne wózki wielofunkcyjne. Każdy model zapewni dziecku komfort i bezpieczeństwo, niezależnie od tego, czy będzie on przekształcony w spacerówkę, w gondolę czy w fotelik samochodowy. Polecamy również inne akcesoria dla maluchów, o których można dowiedzieć się więcej odwiedzając naszą stronę internetową.

Prywatny dom opieki

Prowadzimy placówkę na terenie Otwocka, niedaleko Warszawy, w której zapewniamy specjalistyczne wsparcie osób w podeszłym wieku. Prywatny dom opieki dla seniora zapewnia starszemu człowiekowi wszystko to, czego potrzebuje, ponieważ podopiecznymi przez całą dobę zajmują się wykwalifikowani rehabilitanci oraz pielęgniarki.

Odzież niemowlęca

Każda odzież niemowlęca powinna być delikatna i praktyczna, a także wykonana z naturalnych materiałów. Ubranka sprzedawane przez firmę Wyprawkowo osiadają wszystkie te cechy, ponieważ dla nas liczy się jakość i zadowolenie klienta oraz zdrowie i uśmiech małych dzieci. Nasza oferta pełna jest najlepszej jakościowo odzieży dziecięcej, co daje Ci pewność, że Twój maluszek będzie zadowolony i zdrowy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu wyprawkowo.com

Przedszkole ursus

Zajmujemy się prowadzeniem niepublicznej placówki opiekuńczej dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Przedszkole Ursus zapewnia nauczanie dwujęzyczne, czyli zajęcia w języku ojczystym oraz angielskim. Dodatkowo można zapisać dziecko na naukę języka hiszpańskiego. Podczas pobytu w placówce dzieci mają zapewnione liczne atrakcje, takie jak zajęcia edukacyjne, zabawy grupowe, zajęcia plastyczne oraz muzyczne. Plan dnia obejmuje także cztery zdrowe i zbilansowane posiłki.