Opieka rodzinna

Odzież niemowlęca

Każda odzież niemowlęca powinna być delikatna i praktyczna, a także wykonana z naturalnych materiałów. Ubranka sprzedawane przez firmę Wyprawkowo osiadają wszystkie te cechy, ponieważ dla nas liczy się jakość i zadowolenie klienta oraz zdrowie i uśmiech małych dzieci. Nasza oferta pełna jest najlepszej jakościowo odzieży dziecięcej, co daje Ci pewność, że Twój maluszek będzie zadowolony i zdrowy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu wyprawkowo.com

Przedszkole ursus

Zajmujemy się prowadzeniem niepublicznej placówki opiekuńczej dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Przedszkole Ursus zapewnia nauczanie dwujęzyczne, czyli zajęcia w języku ojczystym oraz angielskim. Dodatkowo można zapisać dziecko na naukę języka hiszpańskiego. Podczas pobytu w placówce dzieci mają zapewnione liczne atrakcje, takie jak zajęcia edukacyjne, zabawy grupowe, zajęcia plastyczne oraz muzyczne. Plan dnia obejmuje także cztery zdrowe i zbilansowane posiłki.

Zajęcia sensoryczne Warszawa

Prawidłowy odbiór bodźców pochodzących z otoczenia wpływa na rozwój dziecka. W przypadku zdiagnozowanych problemów z zachowaniem oraz koncentracją szkrabów, zalecane są zajęcia sensoryczne. Zapraszamy do naszego gabinetu w Warszawie, gdzie prowadzimy indywidualne ćwiczenia ogólnorozwojowe dla dzieci nadwrażliwych i podwrażliwych.

Trening słuchowy Tomatisa

Dzięki pobudzaniu odpowiednich wiązań w korze mózgowej można realnie wpłynąć na rozwój dziecka. Trening słuchowy Tomatisa wykorzystuje muzykę klasyczną do wymuszania na mózgu większej wydajności. Przekłada się to na poprawę funkcjonowania pacjenta w sferze motorycznej i językowej. Terapia może być stosowana zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Artykuły szkolne

Nasz sklep internetowy posiada niezwykle rozbudowaną ofertę, wśród której znajdują się artykuły szkolne najwyższej jakości. Proponujemy materiały piśmienne i papiernicze, które są estetyczne, doskonale wykonane i wykorzystują najnowocześniejsze pomysły w branży. Wspaniale sprawdzą się zarówno na lekcjach, jak i w domu.

nauka rysowania dla dzieci

Książki do nauki malowania są idealnym narzędziem dla osób, które chcą poznać różne techniki malarskie. Dzięki nim można nauczyć się rysowania i malowania w prosty sposób, a towarzyszące im wskazówki pozwolą na zdobycie umiejętności w krótkim czasie. W szczególności, nauka rysowania dla dzieci jest bardzo ważnym etapem w rozwoju umiejętności artystycznych. Dlatego też wiele książek właśnie na ten temat jest dedykowanych dla najmłodszych adeptów sztuki, pozwalając im na kreatywną zabawę oraz rozwijanie wyobraźni. Każda z tych publikacji jest inna, co pozwala na dobranie odpowiedniej dla swoich potrzeb.

Bajkowe piżamy dla dzieci

W naszej wyjątkowej ofercie znajdziesz bajkowe piżamy dla dzieci, dzięki którym Twoja pociecha przeniesie się do świata wyobraźni. Nasze komfortowe, miękkie i trwałe ubrania z ulubionymi bohaterami gwarantują doskonałe samopoczucie i słodkie sny. Przygotuj Twoje maleństwo do wyprawy w świat marzeń razem z nami.

Obrazki z koralików

Zafascynowany strojem, ale nie potrafisz znaleźć nic unikalnego? Efektowne obrazki z koralików to propozycja dla Ciebie od naszej firmy. Nasze rękodzieła są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, a różnorodność kształtów, wzorów i kolorów zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Stworzone z pasją i kreatywnością, dodadzą niepowtarzalnego charakteru Twojemu stylowi. Zaskocz innych niebanalną biżuterią, idealną do każdej kreacji. Bądź odważna, bądź wyjątkowa, bądź sobą! Skorzystaj z naszych usług i poczuj się piękna każdego dnia!

Dmuchańce dla dzieci wynajem

Podczas każdej imprezy dla najmłodszych trzeba zapewnić duży wybór rozrywek, dostosowanych do ich wieku i żywiołowości. Ostatnio niezwykłą popularnością cieszą się zamki, zjeżdżalnie i inne dmuchańce dla dzieci. Oferta obejmuje też wynajem dodatkowych atrakcji, które spodobają się również nieco starszym uczestnikom zabawy, a mianowicie przezabawne stroje sumo, tor przeszkód, zorbing i inne. Firma zapewnia pełną obsługę poszczególnych atrakcji.