Opieka rodzinna

Prywatny dom opieki

Prowadzimy placówkę na terenie Otwocka, niedaleko Warszawy, w której zapewniamy specjalistyczne wsparcie osób w podeszłym wieku. Prywatny dom opieki dla seniora zapewnia starszemu człowiekowi wszystko to, czego potrzebuje, ponieważ podopiecznymi przez całą dobę zajmują się wykwalifikowani rehabilitanci oraz pielęgniarki.

Odzież niemowlęca

Każda odzież niemowlęca powinna być delikatna i praktyczna, a także wykonana z naturalnych materiałów. Ubranka sprzedawane przez firmę Wyprawkowo osiadają wszystkie te cechy, ponieważ dla nas liczy się jakość i zadowolenie klienta oraz zdrowie i uśmiech małych dzieci. Nasza oferta pełna jest najlepszej jakościowo odzieży dziecięcej, co daje Ci pewność, że Twój maluszek będzie zadowolony i zdrowy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu wyprawkowo.com

Przedszkole ursus

Zajmujemy się prowadzeniem niepublicznej placówki opiekuńczej dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Przedszkole Ursus zapewnia nauczanie dwujęzyczne, czyli zajęcia w języku ojczystym oraz angielskim. Dodatkowo można zapisać dziecko na naukę języka hiszpańskiego. Podczas pobytu w placówce dzieci mają zapewnione liczne atrakcje, takie jak zajęcia edukacyjne, zabawy grupowe, zajęcia plastyczne oraz muzyczne. Plan dnia obejmuje także cztery zdrowe i zbilansowane posiłki.

Zajęcia sensoryczne Warszawa

Prawidłowy odbiór bodźców pochodzących z otoczenia wpływa na rozwój dziecka. W przypadku zdiagnozowanych problemów z zachowaniem oraz koncentracją szkrabów, zalecane są zajęcia sensoryczne. Zapraszamy do naszego gabinetu w Warszawie, gdzie prowadzimy indywidualne ćwiczenia ogólnorozwojowe dla dzieci nadwrażliwych i podwrażliwych.

Czapki dla dzieci

Każdy rodzic wie jak ważne dla zdrowia jest odpowiednie nakrycie głowy zabezpieczające przed zimnem. Czapki dla dzieci handmade dostępne w sklepie internetowym Mati Made zapewnią nie tylko odpowiednie zabezpieczenie przed panującymi warunkami atmosferycznymi, ale też komfort noszenia i nietuzinkowy wygląd.

Trening słuchowy Tomatisa

Dzięki pobudzaniu odpowiednich wiązań w korze mózgowej można realnie wpłynąć na rozwój dziecka. Trening słuchowy Tomatisa wykorzystuje muzykę klasyczną do wymuszania na mózgu większej wydajności. Przekłada się to na poprawę funkcjonowania pacjenta w sferze motorycznej i językowej. Terapia może być stosowana zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Artykuły szkolne

Nasz sklep internetowy posiada niezwykle rozbudowaną ofertę, wśród której znajdują się artykuły szkolne najwyższej jakości. Proponujemy materiały piśmienne i papiernicze, które są estetyczne, doskonale wykonane i wykorzystują najnowocześniejsze pomysły w branży. Wspaniale sprawdzą się zarówno na lekcjach, jak i w domu.

Woreczki gimnastyczne

Poszukujesz ciekawych i zarazem praktycznych akcesoriów do pracy z dziećmi podczas zajęć korekcyjnych? Woreczki gimnastyczne dostępne w ofercie sklepu internetowego występują w kilku opcjach kolorystycznych i przyciągają wzrok nadrukami. Produkty wypełnione są granulkami polipropylenowymi, które zostały zabezpieczone wytrzymałymi tkaninami.

Marynarki chłopięce

Twój syn ma ważną uroczystość i chcesz go elegancko ubrać? Odwiedź nasz sklep internetowy i zapoznaj się z ofertą, w której znajdziesz marynarki chłopięce. Proponujemy mniej formalne wzornictwo w porównaniu z projektami dla dorosłych panów. Mamy wersje w kratkę w kolorze granatowym lub szarym, a także gładkie warianty.