Życie kulturalne

Plakaty vintage

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się niepowtarzalne plakaty vintage, zaprojektowane przez wielu utalentowanych artystów. Są one dostępne w różnych rozmiarach, np. 48x68 cm czy 40x30 cm. Niektóre projekty, wykonywane na specjalne zamówienie, dostępne są wyłącznie w naszym sklepie.

Kubki ze zwierzętami

Jeśli chcesz zakupić oryginalny prezent dla bliskiej osoby, doskonałym pomysłem będą kubki ze zwierzętami. Prezentują się one wyjątkowo uroczo i sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze. Możesz je zakupić na takie wydarzenia jak walentynki czy urodziny lub podarować je bez okazji. Mamy różne pojemności.

Warsztaty malarskie

Zapraszamy na nasze kreatywne warsztaty malarskie, gdzie każdy może odkryć swoją artystyczną duszę. Podczas naszych warsztatów malarskich, doświadczeni instruktorzy pomogą Ci odkryć swoje twórcze zdolności i nauczą różnorodnych technik malarskich. Niezależnie od Twojego doświadczenia, zapewniamy, że każdy uczestnik będzie mógł tworzyć coś wyjątkowego i zyskać satysfakcję z własnych osiągnięć. Dołącz do nas i pozwól swojej wyobraźni odnieść sukces na naszych kreatywnych warsztatach artystycznych.