Życie kulturalne

książki bibliofilskie

Na stronie można zapoznać się z ofertą, przygotowaną dla osób kochających rzadkie i eleganckie wydawnictwa. Książki bibliofilskie drukowane i oprawiane są w sposób wzorowany na dawnych edycjach. Jednocześnie, ich niewielki nakład (np. 25 egzemplarzy) sprawia, ze jest to produkt kolekcjonerski i ekskluzywny.

Plakaty vintage

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się niepowtarzalne plakaty vintage, zaprojektowane przez wielu utalentowanych artystów. Są one dostępne w różnych rozmiarach, np. 48x68 cm czy 40x30 cm. Niektóre projekty, wykonywane na specjalne zamówienie, dostępne są wyłącznie w naszym sklepie.

Książka na Komunię

W sklepie można nabyć prezenty na uroczystości religijne. W ofercie znajduje się między innymi książka na Komunię. Test w przystępny sposób tłumaczy, jak zrozumieć sakrament, jak się przygotować i dobrze przeżyć ten wyjątkowy czas. Zawiera także teksty z nowego Testamentu. Stanowi doskonałą pamiątkę uroczystości.

sprzęt fotograficzny

Każda osoba zawodowo wykonująca zdjęcia powinna zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt fotograficzny. W naszym sklepie internetowym dostępne są artykuły najlepszych marek, które słyną z wysokiej jakości swoich wyrobów. Wybierz nasz sprzęt fotograficzny - zapewniamy szeroki wybór i najbardziej atrakcyjne ceny na rynku.

szkoła tańca

Jeśli wśród kumpli zawsze chciałeś popisać się umiejętnym pląsem, ale nigdy Ci to nie wychodziło, to teraz masz okazję się tego nauczyć. Nasza szkoła tańca wprowadzi Cię w tajniki kocich ruchów, które na każdym zrobią wrażenie. Hip-hop, yoga, stretching oraz zajęcia dostosowane do dzieci. Oferujemy również pokazy dla osób prywatnych i firm.