Życie kulturalne

Plakaty vintage

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się niepowtarzalne plakaty vintage, zaprojektowane przez wielu utalentowanych artystów. Są one dostępne w różnych rozmiarach, np. 48x68 cm czy 40x30 cm. Niektóre projekty, wykonywane na specjalne zamówienie, dostępne są wyłącznie w naszym sklepie.

Agencja eventowa Lublin

Nasza firma to agencja eventowa, która zajmuje się organizacją eventów czy spotkań biznesowych. Organizacja imprez to usługa, która jest przez nas świadczona w całej Polsce. Zapraszamy do naszej agencji eventowej w celu zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług dla firm i osób prywatnych. Widzimy się w Lublinie!

Kubki ze zwierzętami

Jeśli chcesz zakupić oryginalny prezent dla bliskiej osoby, doskonałym pomysłem będą kubki ze zwierzętami. Prezentują się one wyjątkowo uroczo i sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze. Możesz je zakupić na takie wydarzenia jak walentynki czy urodziny lub podarować je bez okazji. Mamy różne pojemności.

Warsztaty malarskie

Zapraszamy na nasze kreatywne warsztaty malarskie, gdzie każdy może odkryć swoją artystyczną duszę. Podczas naszych warsztatów malarskich, doświadczeni instruktorzy pomogą Ci odkryć swoje twórcze zdolności i nauczą różnorodnych technik malarskich. Niezależnie od Twojego doświadczenia, zapewniamy, że każdy uczestnik będzie mógł tworzyć coś wyjątkowego i zyskać satysfakcję z własnych osiągnięć. Dołącz do nas i pozwól swojej wyobraźni odnieść sukces na naszych kreatywnych warsztatach artystycznych.

Albumy ślubne

W naszej ofercie znajda Państwo bardzo piękne elegancki album na zdjęcia ślubne, które doskonale zabezpieczą Państwa zdjęcia przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Dodatkowo nasze wspaniałe i eleganckie albumy doskonale wyeksponują zdjęcia oraz inne materiały. Można w nich bowiem umieścić również zaproszenia ślubne, etykiety od alkoholi, albo nawet telegramy. Dzięki naszym albumom stworzą Państwo piękną pamiątkę z tego cudownego i radosnego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!