Życie kulturalne

Plakaty vintage

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się niepowtarzalne plakaty vintage, zaprojektowane przez wielu utalentowanych artystów. Są one dostępne w różnych rozmiarach, np. 48x68 cm czy 40x30 cm. Niektóre projekty, wykonywane na specjalne zamówienie, dostępne są wyłącznie w naszym sklepie.

Książka na Komunię

W sklepie można nabyć prezenty na uroczystości religijne. W ofercie znajduje się między innymi książka na Komunię. Test w przystępny sposób tłumaczy, jak zrozumieć sakrament, jak się przygotować i dobrze przeżyć ten wyjątkowy czas. Zawiera także teksty z nowego Testamentu. Stanowi doskonałą pamiątkę uroczystości.

Fotograf Kraków

Nasza oferta obejmuje zarówno formalne zdjęcia do dokumentów, jak i bardziej swobodne sesje okolicznościowe na terenie Krakowa i okolic. Sesja foto w naszym studio to świetny sposób na uwiecznienie ulotnych momentów z naszego życia. Fotograf w Krakowie wykonuje między innymi zdjęcia ślubne i komunijne, a także z okazji narodzin.

Agencja eventowa Lublin

Nasza firma to agencja eventowa, która zajmuje się organizacją eventów czy spotkań biznesowych. Organizacja imprez to usługa, która jest przez nas świadczona w całej Polsce. Zapraszamy do naszej agencji eventowej w celu zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług dla firm i osób prywatnych. Widzimy się w Lublinie!

Kubki ze zwierzętami

Jeśli chcesz zakupić oryginalny prezent dla bliskiej osoby, doskonałym pomysłem będą kubki ze zwierzętami. Prezentują się one wyjątkowo uroczo i sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze. Możesz je zakupić na takie wydarzenia jak walentynki czy urodziny lub podarować je bez okazji. Mamy różne pojemności.