Zwiedzanie i wypoczynek

Podróże morskie po Europie

Marzysz o niezapomnianym wyjeździe? Zapoznaj się z bogatą ofertą rejsów wycieczkowych, dostępną na naszej stronie internetowej. Proponujemy m.in. podróże morskie po Europie, które umożliwiają zapoznanie się z warunkami życia na jachcie. Ponadto taka wyprawa obfituje w atrakcje dostępne na statku, jak i w odwiedzanych portach.

Konferencje pod Warszawą

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować profesjonalne spotkanie biznesowe, najlepiej blisko stolicy? Doskonałym rozwiązaniem może okazać się dla Ciebie nasz dworek, w którym możesz zorganizować konferencje pod Warszawą. Mamy do zaoferowania przestronne i doskonale wyposażone sale szkoleniowe, a także fachową obsługę.

Wolne pokoje Rowy

Marzy ci się wypoczynek nad Bałtykiem? Firma oferuje wolne pokoje w Rowach - ta znajdująca się blisko plaży miejscowość idealnie nada się na weekendowy wyjazd celem zrelaksowania się. Przestronne pomieszczenia, odświeżona łazienka oraz czyste, bogate w jod powietrze - czy potrzeba czegoś więcej do szczęścia?

Zielona szkoła nad morzem

Zorganizuj klasową wycieczkę nad morze z ciekawym programem warsztatów i zajęć. Ośrodek Wczasowy Adria, to także propozycja przyjemnego spędzenia czasu podczas ogniska, wypraw w poszukiwaniu drogocennych kamieni i nauka ich obrabiania. Zielona szkoła, jednodniowy wypad, wakacyjna zumba, to inne nasze propozycje.

Muzeum Wojsk Lądowych

Muzeum Wojsk Lądowych gromadzi zabytki związane z historią militarną od średniowiecza, aż po XVI wiek, powstania narodowe, II wojnę światową i stabilizację na całym świecie. Szczególną uwagą darzymy okres lat 40. XX wieku. Posiadamy bogatą kolekcję ciężkiego sprzętu wojskowego, w tym kilkanaście sprawnych pojazdów.

Wczasy dla seniorów

Doskonale znamy potrzeby naszych Klientów, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne wyjazdy zarówno dla młodszych, jak i starszych osób. Wczasy dla seniorów z naszego katalogu przyciągają uwagę ciekawymi punktami programów oraz uwzględnieniem potrzeb starszych ludzi. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.