Marketing, informacje i wiadomości

opakowania kartonowe

Nasza firma produkuje opakowania kartonowe. Przykładamy ogromną wagę do tego, by nasze produkty spełniały wszystkie Państwa oczekiwania. Nasze pudełka są więc starannie wykonane, są wytrzymałe i lekkie, a dodatkowo możemy wyprodukować modele, które będą wykonane wg Państwa indywidualnych wskazówek. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że szybko realizujemy wszystkie, nawet bardzo duże zlecenia. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej. Działamy na Śląsku i w okolicach.

Dyplom przedszkolaka

Kiedy maluch kończy swój pierwszy rok edukacji z innymi dziećmi, wszyscy są pełni ekscytacji. Dyplom przedszkolaka to pamiątka, którą będzie mógł oglądać po latach. Zachęcamy do wyboru kolorowych i wesołych, a nawet interaktywnych wyróżnień dla dzieci. Będą im przypominały najlepsze chwile spędzone na nauce i zabawie.

Stoiska wystawiennicze

Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom wyróżnisz się podczas targów. Stoiska wystawiennicze, które oferujemy to praktyczny układ połączony z unikalnym designem. Klient z łatwością Cię dostrzeże i zapozna się z materiałami reklamowymi. Zapewniamy wygodę i prosty montaż elementów zabudowy. Stosujemy odporne materiały i gwarantujemy wysoką jakość wykonania.

Ramy OWZ

Aby takie rozwiązanie się sprawdziło, ramy OWZ trzeba umieszczać w widocznych miejscach. Potykacze z pewnością są bardziej zauważalne, ale nie wszędzie też można je rozstawiać. Na przykład, kiedy chodnik przed lokalem jest bardzo wąski, nie ma takiej możliwości. Wówczas warto zainwestować w ramy owz, które zajmują mniej przestrzeni i można je umieszczać praktycznie wszędzie. Żeby klient zauważył ich istnienie, najlepiej żeby miały efektowne barwy. Taka stylizacja sama łatwo przyciąga wzrok przechodnia.

Bydgoszcz wiadomości

Chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje na twoim lokalnym podwórku? Nasze bydgoskie radio podaje codziennie najświeższe wiadomości, które znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zajmujemy się również przekazywaniem sprawdzonych informacji z naszego kraju oraz ze świata, by zapewnić ci pełne zorientowanie w najważniejszych zdarzeniach.

Plakaty reklamowe

Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem i drukowaniem efektownych, doskonałych pod względem wizualnym plakatów. Empir to poznańska drukarnia, która zyskała duże zaufanie klientów i tworzy dzisiaj najlepsze koncepcje, a także w pełni dostosowuje się do potrzeb swoich klientów. Zapraszamy do wyboru rozmiaru albo zamówienia indywidualnego, ustalenia gramatury oraz koncepcji, a my stworzymy dzieło, które okaże się doskonałym sposobem na rozreklamowanie produktów lub usług każdej firmy.

Bindowanie dokumentów

Jak każda inna drukarnia, w ramach naszych usług wykonujemy także bindowanie dokumentów. Dzięki temu mogą się Państwo cieszyć wysokiej jakości drukiem w oprawie zabezpieczonej: plastikowym grzebieniem, drutem, spiralnym plastikiem, Easy Cover, kanałowo, wsuwaną listwą lub profesjonalną, twardą oprawą kanałową.