Marketing, informacje i wiadomości

Maciej Zień

W kolekcjach Macieja Zienia nie brakuje kobiecej elegancji, seksapilu i uwodzicielstwa. Żaden inny polski projektant nie potrafi tak ubrać gwiazdy na wielką galę czy bankiet. To właśnie jego suknię włożyła Agata Kulesza na galę rozdania Oscarów, kiedy to statuetka przypadła twórcom filmu "Ida". Ubiór to niejedyna pasja projektanta. Artysta z powodzeniem projektuje także wystrój wnętrz, dodatki i dekoracje. Stawia na prostotę, efekt i klasykę, czyli to, co od zawsze sprzedaje się najlepiej. Przeczytaj o nim w Fashion Post.

Odzież reklamowa

Doskonałej jakości koszulki oraz inna odzież reklamowa stanowią nie tylko atrakcyjną propozycję jako codzienne ubrania ale przede wszystkim jako podstawowy strój firmowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą koszulek reklamowych z nadrukami, t-shirtów oraz innej odzieży reklamowej. Z pewnością znajdziesz u nas najlepsze artykuły.

Koszulki reklamowe

Jeżeli pragniesz swoim pracownikom podarować coś niezwykłego, co pozwoli również w ciekawy sposób promować działalność przedsiębiorstwa, to koniecznie sprawdź jakie możliwości dadzą Ci również koszulki reklamowe. Jesteśmy całkowicie przekonani, że nasze działania pozwolą ubrać się modnie, wygodnie i promocyjnie!

ceramika reklamowa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak materiały promocyjne mogą wpływać na dobry wizerunek firmy a także jej postrzeganie przez Klientów. Właśnie dlatego proponujemy Państwu estetyczne rozwiązania, do których z pewnością zalicza się nasza ceramika reklamowa. W przygotowanej przez nas ofercie znajdują się przede wszystkim porcelanowe filiżanki oraz kubki z nadrukiem. Zapraszamy do współpracy z Omel.

Artykuły promocyjne

Jeżeli poszukujecie Państwo specjalistów od reklamowania firmy albo poligrafii, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Wedia-Ann to między innymi wysokiej jakości artykuły promocyjne, dzięki którym będziecie mieli możliwość pozyskania większej liczby potencjalnych Klientów i tym samym rozwinięcia swojej działalności. Oprócz sprzedaży ciekawych gadżetów, oferujemy nadruki na nich oraz usługi związane z wydrukami cyfrowymi lub offsetowymi - również w bardzo dużych wymiarach. Działamy szybko i skutecznie.

stoiska reklamowe

Stoiska reklamowe od Optimo Expo to połączenie oryginalnej formy i profesjonalnej treści. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wspaniałą zabudowę, która będzie wyróżniała Państwa firmę na hali wystawienniczej. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno Państwo, jak i Państwa klienci byli zadowoleni z wszelkich zastosowanych udogodnień i praktycznych rozwiązań.